اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

صنعتی بهشهر: «روغن خام نداریم؛ تولید متوقف شد!»

شرکت صنعتی بهشهر به دلیل اتمام موجودی مواد خام تا ۹روز تولید را متوقف کرد. این درحالی است که این شرکت تا ۴۵درصد از نیاز کشور را با تولید انواع روغن و چربی خوراکی به نام‌های تجاری لادن، نسترن و بهار تامین می‌کرد.

اقتصادآنلاین - سارینا امامی؛ شرکت صنعتی بهشهر «غبهشر» در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل اتمام موجودی روغن خام شرکت، عملیات تولیدی به مدت ۹روز از یکم آبان ماه سال جاری متوقف گردیده ‌است. این شرکت افزود، با توجه به عدم تامین ارز توسط بانک مرکزی جهت واردات روغن خام و عدم عرضه روغن مورد نیاز توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران، دستیابی به ظرفیت تولید کامل شرکت در کوتاه مدت میسر نیست. لازم به ذکر است ظرفیت تولید این شرکت سالانه ۵۵۰هزار تن است و تا ۴۵درصد از نیاز کشور را تامین می‌کند.

2

شرکت صنعتی بهشر بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت تولید روغن‌ها و چربی‌های خوراکی در ایران است. این شرکت تولید کننده روغن نیمه جامد، مایع، سرخ کردنی و شیرینی‌پزی به نام‌های تجاری لادن، بهار و نسترن است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • کارگر همیشه گرسنه
  ۴ ۰

  همان جهش تولید است

 • ایرانی
  ۰ ۰

  مقصران از مدیر عامل گرفته تا سایر سازمان ها و نهاد ها باید بسرعت محاکمه شود و به اشد مجازات برسند تا درس عبرتی باشد برای سایرین . تا کسی با سهل انگاری با غذای مردم بازی نکند و گرانی کاذب ایجاد نکند.

 • ی
  ۰ ۰

  مبارکا باشد