کد خبر 472585

در گفت‌وگو با سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت مطرح شد؛

آمار جدید فروشندگان سهام عدالت

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: تا کنون ۱۱ هزار و ۸۹۰ میلیارد تومان بهای سهام عدالت فروخته شده به حساب سهامداران واریز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حسین فهیمی، در مورد این که تا کنون چه تعداد از شرکتهای استانی سهام وارد بورس شده‌اند، گفت: در حال حاضر 29 شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بورس اوراق بهادار تهران درج شده‌اند و معاملات شرکتهای سرمایه‌گذاری استان‌های خراسان های جنوبی و شمالی، بوشهر، گلستان، مرکزی، زنجان، قم و ایلام آغاز شده است و نماد سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی نیز به مرور در بورس تهران بازگشایی می‌شود. 

سخنگوی ستادآزادسازی سهام عدالت و مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در پاسخ به این که تا کنون چه تعداد از سهامداران عدالت برای فروش سهام خود اقدام کرده‌اند و چه مقدار پول شان واریز شده است؟ نیز پاسخ داد: در مجموع 3 میلیون و 150 هزار نفر از سهامداران عدالت ، سفارش فروش سهام عدالت خود را تکمیل کردند که از این میزان 2 میلیون و 643 هزار نفر وجه خود را دریافت کرده‌اند و بقیه در فرآیند فروش قرار دارند. 

فهیمی تاکید کرد: طبق آخرین آمارها، کل فروش سهام عدالت از ابتدای آزادسازی رقمی بالغ بر 11 هزار و 819 میلیارد تومان بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • بدبخت
  ۰ ۰

  چرا الکی میگی کو گرفتیم اگه پولی ریختین تو جیب کارگزاری یه.. ما که ندیدیم 5 ماهه گذشته.. هنوز درگیریم.. هرجا هم زنگ میزنیم کسی پاسخگو نیست.. واقعا متأسفم

 • کشک
  ۰ ۰

  باسلام به فکر ماهم باشین سعدی دوماه شده ممنون

 • اصغرمعرزفر
  ۰ ۰

  غیرمستقیم ازادکنم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام کارگزاری فارابی پول سهام منوواریزکن به خدانیازدارم چهارماه شده الان چرانمیریزی