آخرین ارزش سهام عدالت اعلام شد

ارزش واقعی سهام عدالت نسبت به حدود دو هفته پیش کاهشی بوده است. اتفاقی که هرچند نوسانات بازار سرمایه در آن بی تاثیر نیست اما توقف برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت به دلیل افزایش سرمایه نیز دخیل است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به ۱۴ مهرماه است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیشتر از ۱۳میلیون و ۲۰۰هزار تومان است.

ارزش این سهام در تاریخ ۳۱ شهریورماه، کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • فاطمه نظام
  ۲ ۰

  چرابانک پارسیان ۳۰درصددوم یک ماه گذشت چرا پول چرانمیریزه بخدا قسم گرفتارم

 • شهناز بامری
  ۰ ۰

  قیمت.سهامعدالت۶۰۵۹۶۹۲۸۸۵

 • مریم
  ۰ ۰

  سلام چرا بانک کشاورزی اینجوری میکنه مردم بدبخت کرده یکی سه ماه نفروخته یکی نصفه میپرسی که چرا راحت جواب میدن نمیدونیم اخه چرا به داد ما بدبختا نمیرسید ای دولت جمهوری اسلامی

 • محمدبختیاری
  ۰ ۰

  چرا بانک ملی کل واریزی سهام ما تو ۳رمرحله ۲۵۰ هزار تومانی تموم کرده و الان خیلی وقته خبری نی ..چیکار کنیم