کد خبر 465531

مدیر فنی سهام عدالت خبر داد:

امکان تغییر کارگزاری ناظر سهام عدالت به صورت کاملا بر خط

محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت گفت: امکان تغییر کارگزاری ناظر سهام عدالت به صورت کاملا بر خط فراهم شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شبکه خبر، محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت گفت: عده‌ای از سهام داران عدالت با عدم آگاهی لازم برای فروش سهام خود در یک کارگزاری ثبت نام کردند اما تا کنون امکان تغییر کارگزاری ناظر خود را نداشتند. این عزیزان در حال حاضر می‌توانند به سامانه سهام عدالت کارگزاری‌های مختلف مراجعه کرده و کارگزار ناظر را تغییر دهند.

وی ادامه داد: فرایند تغییر کارگزار ناظر به صورت کاملاً بر خط است و نیاز به هیچ مراجعه حضوری ای نیست. کافی است سهامداران به سامانه سهام عدالت کارگزاری مقصد مراجعه کرده و درآنجا ثبت نام کنند و دکمه تغییر کارگزار ناظر را بزنند.

حسنلو بیان داشت: این اتفاق زمان بر نخواهد بود و حداکثر ممکن است ۲۴ ساعت طول بکشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تغییر کارگزار ناظر مانند سایر فرایندهای سهام عدالت کاملاً رایگان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ماه
  ۰ ۰

  سلام. مشکل اینه که کارگزاری مقصد برای ورود در قسمت سهام عدالت میگه برای شما کارگزاری انتخاب شده و اصلا وارد نمی شود تا بتوان کارگزاری را تغییر داد.

 • ناشناس
  ۰ ۱

  حااا اینکارم کردیم همه از تمام کارگزاریها ناراضی هستن چه فرقی میکنه مگه کارگزاری خوب وجود داشته که عوض کنیم برین اصل گند کاریتونو درست کنید

 • احسان قادری
  ۰ ۰

  با سلام چرا بانک میرم میگه کارگزاری 1569 و سامانه میگه کارگزاری بانک سپه دست اخر میگه دولت اقا من سرطان دارم پول فروش سهامم رو برای درمانم میخام چرا خورد خورد میدین ما جوانی هستیم تازه ازدواج کردم نه وام ازدواج دادن نه کمکی میکنن چرا چرا این با دوره امام حسین که بهش ظلم میشد چی فرقی داره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خب اون سهامی ک سفارش فروش زدیم و فروش نرفته و پولشو ندادن چی؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری