کد خبر 465129

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار در روزهای آینده انتقال خواهد یافت

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به طور جدی پیگیری نهایی شدن انتقال یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار هستیم، هنوز ابلاغیه رسمی اعلام نشده اما به محض ارسال ابلاغیه آن به سازمان بورس به طور رسمی جزییات آنرا تشریح می‌کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سنا؛ حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گویی با همفکران در خصوص حمایت از بازار از طریق صندوق توسعه ملی بیان داشت: سازمان بورس و همچنین شخص وزیر اقتصاد به طور جدی پیگیری نهایی شدن انتقال یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار هستیم.

وی در این خصوص متذکر شد: مسئولان به طور جدی در حال پیگیری این موضوع هستند، فقط هنوز ابلاغیه ای در این خصوص به سازمان بورس ارسال نشده است.در روزهای آتی در انتظار ابلاغیه هستیم.

قالیباف در ادامه بیان داشت: سازمان بورس مدتی طولانی است که پیگیر این موضوع است و قطعا اجرای این مصوبه در شرایط فعلی بازار برای بازارگردانی مداوم همه نمادها و افزایش نقدشوندگی بازار اتفاق بسیار خوبی است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۲ ۱

    چه کسی به تدبیر و امید این مجوز داده که برای نجات چهارتا تا دلال و سفته باز طماع بورس از صندوق توسعه ملی خرج کنه؟ مگه اسم این صندوق "ملی" نیست؟ مگه متعلق به آحاد ملت ایران نیست؟ مگه متعلق به فرزندان و آیندگان ایران نیست؟ این چهار تا دلال و سفته باز بورسی وقتی که به بهای تورم 3 رقمی برای آحاد ملت ایران روزی 5% سود به جیب میزدند کجا بودند؟ اینها کی هستند که اینقدر عزیزند که ملت ایران باید بهای سود و زیانشان را بدهد؟ واقعا این از ما بهتران کی هستند؟ مگه 3 ماه بسیاری از کارشناسان وبا وجدان و غیر وابسته در مورد حباب بورس هشدار نمیدادند؟ مگه در کارگزاری تعهد اینکه مسئول کامل خرید و فروششان هستند را امضا نکردند؟ پس تکلیف زیان دیدگان بازار ارز و خودرو و طلا و ورشکستگان و مالباختگان و دزد زدگان و کسانی که مورد کلاه برداری قرار گرفته اند چیست؟ چرا از آنها حمایت نمیشود؟ مجلس چرا ساکت است؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری