کد خبر 448809

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

فهرست سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام

خالص تقاضا برای خرید سهام در مقطعی به حدود هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ساعت ۱۱:۱۰ جمع صف‌های خرید به حدود هفت هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش ۲۳۰ میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با هفت هزار و ۱۸۰ میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت بیشترین مقدار پول در صفوف خرید «شپنا»، «خساپا» و «وآیند» و در صفوف فروش «کاما»، «کدما» و «گشان» در نوبت انتظار است و حجم صف تولید برق ماهتاب کهنوج (بکهنوج) به چهار درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

گفتنی است ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع دو هزار و ۹۴۰ میلیارد تومان (۴۰ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۱۷۰ میلیارد تومان (۷۶ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۱۷ نماد و حجم صف‌های فروش در پنج نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های "فرآورده‌های نفتی" و "خودرو و ساخت قطعات" بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان و ۹۵۰ میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند که از سویی دیگر هیچ گروهی زیر فشار فروش نمی‌باشد.

این جدول حدود ۳۸ درصد از هفت هزار و ۶۳۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هفت هزار و ۲۷۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۵ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

صفوف خرید یا فروش

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری