{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 415838

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

صبح امروز شصت و هشتمین نشست یک دیدار، یک عرضه شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان با نماد «ومهان» جهت معرفی ظرفیت‌های شرکت با هدف عرضه اولیه ۵ درصد از سهام(۵۰۰ میلیون سهم) این شرکت، در سازمان فرابورس ایران برگزار شد.

اقتصاد آنلاین_فائزه زمانی؛ در این مراسم  سنایی فرد مدیر عامل گروه توسعه مالی مهرآیندگان عنوان کرد: شرکت از سال 1392 آغاز به کار نموده است. موسسه حسابرسی فاتح، حسابرس و بازرس قانونی شرکت است.

وی افزود: سهام‌دار عمده شرکت سرمایه‌گذاری اهداف است . از مزیت‌های رقابتی شرکت می‌توان به پورتفوی متنوع، درجه نقدشوندگی بالای دارایی‌ها، چابکی در تصمیم‌گیری و سرمایه‌های انسانی توانمند اشاره کرد. همچنین یکی ازمهم ترین استراتژی‌های شرکت مذکور افزایش کیفیت سبد سهام و به ارمغان آوردن بالاترین میزان بازدهی برای سهام‌داران است.

سنایی فرد در رابطه با ترکیب بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌ها به تفکیک صنعت عنوان کرد: 16 درصد سرمایه‌گذاری‌ها به استخراج کانه‌های فلزی، 10درصد به فرآورده‌های نفتی، 10درصد به بانک‌ها، 9درصد به محصولات شیمیایی، 7درصد به واسطه‌گری‌ها، 7درصد به فلزات اساسی، 6درصد به سیمان، 6درصد به چندرشته‌ای صنعتی و مابقی به دارو و سایر صنایع اختصاص دارد.

وی افزود: سبک سرمایه‌گذاری شرکت ما بنیادی است و با توجه به ظرفیت‌های کنونی همکاری با یک شرکت سبد‌گردان الزام آور است و در برنامه کاری قرار دارد.

در پایان لازم به ذکر است این عرضه اولیه در روز آینده صورت می‌گیرد. دامنه قیمتی از 5150 تا 5625 ریال است و به هر کد معاملاتی حداکثر 500 سهم تعلق خواهد گرفت. همچنین حداکثر نقدینگی مورد نیاز نیز 281,250 تومان است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری