معاون بازار شرکت فرابورس اعلام کرد:

عرضه اولیه ۴ شرکت طی بهمن ماه

معاون بازار شرکت فرابورس گفت: اگر نکته خاصی در ۴ شرکت ذوب روی اصفهان، مهر آیندگان، کلر پارس و لاستیک یزد نباشد، طی بهمن ماه هر هفته یکی از این شرکت ها عرضه اولیه خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ افسانه اروجی در پاسخ به این سئوال که با توجه به انتشار اطلاعات جدید از سوی شرکت ها و همچنین رونق بازار سهام چه برنامه ایی برای به ورود شرکت های جدید به فرابورس مدنظر است بیان کرد: فرابورس همواره آماده پاسخ گویی به نیازهای بازار بوده اما باید شرکت ها و سهامداران هم با تکمیل اطلاعات و رفع ابهامات ، زمینه حضور در بازار سهام را فراهم کنند.

وی ادامه داد: بر همین اساس در حالی پیگیری ورود شرکت های جدید به تابلو همواره ادامه داشته که با توجه به ارایه اطلاعات میاندوره ایی چهار شرکت ذوب روی اصفهان ( با سرمایه 60 میلیارد تومانی ) ، مهر آیندگان (1000 میلیارد تومانی ) ، کلر پارس ( با سرمایه ۳۲.۷ میلیارد تومانی) و لاسیتک یزد ( با سرمایه 51 میلیارد تومانی ) ، آماده عرضه اولیه هستند.

اروجی در پایان افزود: اگر نکاتی خاصی در مورد اطلاعات و صورت های مالی این شرکت ها نباشد در نظر است طی بهمن ماه هر هفته یکی از این چهار شرکت عرضه اولیه شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر