در هفته جاری کدام شرکت‌ها به مجمع می‌روند (هفته منتهی به ۳۰ اردیبهشت ماه)؛

یک شرکت همزمان دو مجمع برگزار می‌کند/ هفته شلوغ برگزاری مجامع

در هفته جاری ۲۳ شرکت بازار سهام مجامع عادی سالیانه و عمومی و عادی فوق‌العاده برگزار می‌کنند.

‌اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ شرکت لیزینگ ایران طی روز جاری دو مجمع عادی سالیانه و عمومی فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، علاوه لیزینگ ایران، مجامع عادی سالیانه عطرین نخ قم، پتروشیمی ممسنی،شیمی دارویی داروپخش، سیمان هگمتان، افرانت، پتروشیمی زاگرس، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، معدنی املاح ایران،  داروسازی دانا، بورس انرژی ایران وارتباطات سیار ایران برگزار خواهند شد.

همچنین از دیگر شرکت‌های که مجامع عادی سالیانه برگزار می‌کنند می‌توان به فارسیت اهواز، پتروشیمی کازرون، سیمان خاش، به پرداخت ملت ، توکا رنگ فولاد سپاهان سیمان تولیدی، خدمات صنایع نسوز توکا، سیمان سفید نی ریز و نخریسی و نساجی خسروی خراسان اشاره کرد.

از سوی دیگر کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور مجمع عادی فوق العاده و پلی اکریل ایران مجمع‌عمومی فوق العاده برگزار می‌کنند، مجمع عادی فوق العاده کارخانجات نساجی بروجرد برگزار خواهند شد.  

بر اساس این گزارش، تا آخر تیرماه شرکت‌های بورسی و فرابورسی به نوبت مجامع سالیانه خود را برگزار خواهند کرد و در این بین فعالانی که با دید مجمع و سودآوری اقدام به خرید سهام شرکت‌ها می‌کنند، این روزها فعالانه‌تر از روزهای دیگر، در بازار مشغول به داد و ستد هستند، حال باید دید در سه ماه پیشرو که فصل برگزاری مجامع است، کلیت بازار سهام به چه سمت و سویی حرکت خواهد کرد.

115

بیشتر بخوانید
ارسال نظر