{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 340235

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

مجمع عمومی فوق‌العاده سیمان نی‌ریز برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند برگزار و طی آن افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به تصویب رسید.

 اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ این افزایش سرمایه سیمان نی‌ریز به منظور اصلاح ساختار مالی با محوریت تعیین وضعیت مطالبات سهام‌داران بابت سود‌های سهام پرداخت نشده طی سال‌های گذشته و همچنین رعایت دستور العمل‌ها و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص الزامات پذیرش در بورس اوراق بهادار تهران انجام می‌شود.

همچنین سازمان‌بورس در موافقت با افزایش سرمایه«سنیر» اعلام کرد:«در اجرای قانون بازار اوراق بهادار(مصوب آذرما 1384) تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت سیمان سفید نی‌ریز(سهامی عام)، در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه از نظر این سازمان بلامانع است.»

بر اساس این گزارش، گروه سیمانی‌ این روزها رونق چندانی را ندارد، این در حالیست که در ماه گذشته شایعه افزایش قیمت مجدد سیمان باعث رونق این صنعت بورسی شد، اما این روزها، آن‌ها به مانند کلیت بازار سهام در نوسان هستند، حال باید دید سیمانی‌ها تا پایان سال به چه سمت وسویی حرکت خواهند کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری