کد خبر 444869

در جمع روسای برتر حوزه‌ها و شعب صورت گرفت؛

​تاکید مدیرعامل بانک صادرات بر رعایت دقیق نظام ارزیابی عملکرد

مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر اینکه موفقیت‌های به دست آمده طی دوسال و نیم اخیر در بانک با زحمات همه کارکنان حاصل شده، گفت: بانک صادرات ایران همانند همه سازمان‌های بزرگ به نظام ارزیابی عملکرد نیازمند است و در رعایت آن نباید تبعیض و انگیزه بخشی به کارکنان با غفلت مواجه شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، حجت‌اله صیدی در مراسم تجلیل از ١٠ رئیس حوزه و رئیس شعبه برتر بانک صادرات ایران با بیان این مطلب، افزود: مهم این است که نظام ارزیابی عملکرد منصفانه باشد که خوشبختانه در بانک صادرات ایران روند منصفانه و مثبتی داشته است.

وی با تاکید بر این که مدیریت یک ابزار چند وجهی است، اظهار کرد: باید همه ابعاد، عملکردها و فرآیندها در نظر گرفته شود و در بانک صادرات ایران تلاش شده تا هم نظام ارتقاء و هم نظام پرداخت پاداش  بر اساس عملکرد باشد.

در این نشست روسای برتر حوزه‌ها و شعب در خصوص معیارهای ارتقای کارکنان و نقش آزمون‌های جانشین‌پروری در بهبود دانش همکاران نظرات خود را بیان کردند.

١٠ رئیس برتر حوزه از سه امور شعب استان تهران و البرز و مناطق شمال و جنوب کشور و همچنین روسای شعب برتر از هفت استان بانک صادرات ایران با حضور حجت‌اله صیدی و مدیران ارشد بانک مورد قدردانی قرار گرفتند.

در این جلسه از علی عباسی رئیس حوزه ٣ منطقه مرکز تهران، عبدالله رنجبر رئیس حوزه ٢ بوشهر و ابراهیم رمضانی رئیس حوزه یک مازندران تقدیر به عمل آمد. همچنین علیرضا زارع رئیس شعبه بازرگانان استان فارس، مرتضی کریم رئیس شعبه ساجد خراسان رضوی، محمود احمدی سامانی رئیس شعبه بورس کالای تهران، داریوش عسگری رئیس شعبه قره‌چمن آذربایجان شرقی، مهدی پیری رئیس شعبه هیدج استان زنجان، اسفندیار مرادی رئیس شعبه حاج مرادی خوزستان و محسن اسماعیلی رئیس شعبه رودبارجنوب از استان کرمان به ترتیب به عنوان روسای برتر شعب مناطق تهران و البرز و شمال و جنوب کشور معرفی و از زحمات آنها تجلیل شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر