کد خبر 442330

امکان ثبت غیرحضوری درخواست فروش سهام عدالت در بانک ملت

دارندگان سهام عدالت که روش مستقیم آزاد سازی سهام را انتخاب کرده اند، می توانند از طریق سایت اینترنتی و سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت، درخواست فروش سهام خود را ثبت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین، به دنبال اعلام شرایط ثبت درخواست فروش سهام دارندگان سهام عدالت از طریق بانک ها، بانک ملت علاوه بر ارایه این خدمت در شعب، امکان ثبت درخواست فروش به صورت غیرحضوری و اینترنتی را نیز از طریق سایت خود به نشانیwww.bankmellat.ir و سامانه بانکداری اینترنتی فراهم کرده است.

براین اساس مشمولان این مرحله که سهام دارانی هستند که روش مستقیم مدیریت و آزاد سازی سهام را انتخاب کرده اند می توانند از راه های اشاره شده به آسانی و بدون مراجعه به شعبه سفارش فروش را ثبت کنند.

شایان گفتن است، در این مرحله صرفاً امکان ثبت درخواست فروش سهام عدالت برای آن دسته از سهام دارانی که شماره شبای بانک ملت خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده و تاکنون نیز سود سهام مذکور را از طریق آن حساب دریافت می‌کردند، فراهم‌شده است.

کارگزاری‌های طرف قرارداد با بانک ملت (در حال حاضر شرکت کارگزاری بانک ملت) نیز پس از دریافت و جمع‌آوری درخواست‌های فروش سهام عدالت از بانک، با هماهنگی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و نهاد ناظر و مطابق با دستورالعمل‌ها و رویه‌های مربوطه، نسبت به فروش سهام متقاضیان اقدام و وجوه حاصله از فروش را به ‌حساب مشتری واریز می کنند.

بانک ملت در این گزارش افزوده است: امکان ثبت درخواست فروش سهام عدالت از طریق درگاه های حضوری و غیرحضوری برای هر مشتری صرفاً یک ‌بار میسر بوده و ثبت مجدد درخواست امکان‌پذیر نیست و اولویت ثبت درخواست فروش در روش حضوری و یا غیرحضوری کاملاً مشابه و یکسان بوده و هیچ‌کدام از روش‌های یادشده مزیتی بر دیگری ندارد.

همچنین تمامی هزینه‌های مربوط به فروش سهام عدالت اعم از کارمزدهای سهم بانک و سایر مراجع ذیصلاح از محل م بلغ فروش سهام کسر و خالص مبلغ به صورت مکانیزه به حساب مشتریان واریز خواهد شد.

بانک ملت از متقاضیان این طرح خواسته است در ثبت درخواست خود نهایت دقت را  داشته باشند چرا که در صورت تایید نهایی درخواست فروش، امکان اصلاح یا ابطال درخواست فروش سهام عدالت وجود ندارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کدوم عدالت اتفاقا هیچ عدالتی نیست
  ما که این سهام رو نداریم بچه هامون ندارن به کی باید بگیم در این مورد چه فکری شده عدالتی وجود نداره

 • خدیجه
  ۱ ۲

  سهام عدالت

 • محمد
  ۳ ۱

  چرابعد حدود ده روز هنوز سود سهام عدالت من واریز نشده همه بانک ها بالای دوونیم ملیون روواریز کردن

 • رقیه
  ۲ ۰

  من حدوداسوم خرداد سهاممو ازطریق بانک ملت فروختم الان یک ماهه خبری نیست واقعادارین چیکارمیکنیین تک خوردینش خوب بگین

 • ستار
  ۰ ۰

  حدودیک ماهنیم فوختم ازطریق بانک ملت هنوز خبری نشده

 • سیدرزاف
  ۰ ۰

  فروش سهام عدالت

 • علی.داجلری
  ۰ ۰

  فروش.سی.درصد.سهام.عدالت.مرحله.دوم

  • سعید
   ۰ ۰

   آیا30درصد سهام عدالت بانگ ملت خریداری میشود

 • حسین
  ۱ ۰

  الن دیگه یکماهه سهامم به بانک ملت فروختم دریغ ازیه ریال پول.شباوشماره موبایلمم صحیح بوده.هیچکسی جوابگونیس.میرم بانک ملت ومیپرسم میگه به ماربطی نداره پ به کی ربط داره.خواهشا رسبدگی کنیدنیازدارم گرفتارم مستاجرم محتاج نون شبم هستم.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بعد بیشتر از دوماه پول سهام من هنوز واریز نشده در بانک ملت

 • فاطمه
  ۰ ۰

  من سهام عدلتم رو یک ماه فروختم اما هیچ واریزی نداشتم

 • داود
  ۰ ۰

  ببخشیدمن ازعیدزادسازی انجام دادم سریه شماره من شش ماه اسیرشدم من چه جوری بایدسهامم روبرای فروش بزارم ازشماره ی من ایرادمیگیرن بخدالازم دارم

 • امیرا
  ۰ ۰

  من ۶۰درصد سهاممو فروختم ب بانک ملت ولی هنوز ی دومیلیون واریز کردن واسم اونم ماهی ۵۰یا صدهزار واریز میکردن..ذ