{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421720

خیلی وقت ها پس اندازهای کوچکی داریم که نمی توان با آنها کاری انجام داد؛ اما می توان با پس انداز دوره ای این مبالغ در بانک قرض الحسنه مهرا یران تا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد دریافت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، حتی کارکنان سازمان هایی که قصد راه اندازی صندوق قرض الحسنه دارند می توانند با سپرده گذاری در بانک قرض الحسنه مهرایران وام بگیرند. وام قرض الحسنه اندوخته اجتماعی پس از گذشت حداقل چهار ماه از تاریخ افتتاح حساب و چهار مرحله واریزی مستمر، به متقاضیان پرداخت می شود و از این طریق، امکان پس انداز مبالغ خرد و برنامه ریزی برای استفاده از وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای فراهم است.

مدت بازپرداخت وام ۲۴ ماه و به ازای هر ماه انتظار بیشتر از چهار ماه در زمان سپرده گذاری، مدت ۶ ماه به دوره بازپرداخت اقساط اضافه می شود. سقف مدت زمان بازپرداخت نیز ۴۸ ماه است. سقف فردی وام قابل پرداخت تا ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و سقف مبلغ حق عضویت انتخابی ماهانه یک میلیون تومان است.

در این طرح، همه افراد و مشتریان حقیقی که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای هستند، از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغ مستمر ماهانه، از وام قرض الحسنه بهره مند می شوند. در عین حال، سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و اداراتی که کارکنانشان متقاضی دریافت وام قرض الحسنه هستند نیز از این طریق می توانند از این وام بهره مند شوند.

منبع: دنیای اقتصاد
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری