{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414439

نسبت مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به حجم سپرده با نرخ سود صفر درصدی در طرح «تبسم» بانک صادرات ایران تا ٩٠ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، با افزایش نسبت مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به حجم سپرده با نرخ سود صفر درصدی در طرح «تبسم» بانک صادرات ایران، متقاضیان استفاده از تسهیلات با نرخ سود صفر درصدی بانک صادرات ایران می‌توانند تا ٩٠ درصد میزان سپرده‌های خود را بدون وثیقه با نرخ سود صفر درصدی دریافت کنند.

بر اساس طرح «تبسم» که تسهیلات بدون ضامن در مدت حداکثر ٤٨ ساعت پرداخت می‌شود، سقف تسهیلات فردی برای افراد حقیقی دو میلیارد ریال در نظر گرفته‌شده و اشخاص حقیقی می‌توانند نسبت به افتتاح حساب جهت استفاده خود یا اقوام درجه یک شامل؛ همسر، فرزند، برادر، خواهر، پدر و مادر تا سقف دو میلیارد ریال اقدام کنند. ضمن اینکه اشخاص حقوقی نیز می‌توانند با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به افتتاح حساب بدون سقف مبلغ اقدام و شخص یا اشخاص زیرمجموعه و کارکنان را برای دریافت تسهیلات با نرخ سود صفردرصد تا سقف دو میلیارد ریال برای هر یک، به بانک صادرات ایران معرفی کنند.

بانک صادرات ایران قبلاً در قبال سپرده‌گذاری، دو طرح ٦٧ (اعطای تسهیلات با نرخ شش درصدی به پشتوانه سپرده هفت درصدی) و طرح اعتبار سپهر (اعطای تسهیلات با نرخ ١٨ درصدی به پشتوانه سپرده ١٥ درصدی) را برای مشتریان خود رونمایی کرده که مورد استقبال قرار گرفته که طرح «تبسم» نیز به این گروه اضافه می‌شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  مردم رو گرفتید؟!!!!
  من ۲۰۰ میلیون پول به شما بدم که تا تسویه وام نزد شما باقی می ماند اون وقت شما ۹۰ در صد اون یعنی ۱۸۰ میلیون به من وام بدین. اون وقت من باید تا ۶۰ ماه هر ماه مبلغ ۳ میلیون قسط به شما بدم که به اون ۱۰ درصدی که از پول من پیش شما مونده اضافه میشه یعنی در پایان سال اول من ۳۶ میلیون قسط دادم که با ۲۰ میلیون باقیمانده اولی پیش شما میشه ۵۶ میلیون و در پایان سال دوم ۹۲ میلیون پول من پیش شماست و الی آخر. قسمت مضحک ماجرا اینه که ۲۰۰ میلیون هم پیش شما به امانت گذاشتم که نه سودی بهش تعلق میگیره و نه من می تونم برش دارم. از اون طرف احیاناً مبلغی هم سود یا کارمزد باید پرداخت کنم. خودتونو گرفتید یا مردمو با این طرحهاتون.
  برین خدا روزی تونو جای دیگه حواله کنه.
  ...
  ...

 • ممد
  ۰ ۰

  حتما سودی نمیده یا ۵ درصد سود به سپرده میده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری