{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 408849

حسین زادگان استاندار مازندران در دیدار با طاهری مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در این استان بیان داشت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بنیاد برکت در مسیر خوبی قرار دارد و تاکنون افراد زیادی با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه صاحب کسب و کار شده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین، حسین زادگان در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات و طرح های تسهیلاتی این بانک اظهارداشت: اعطای وام های قرض الحسنه نقش بسزایی در توانمندسازی و اشتغال پایدار نیازمندان دارد و بانک قرض الحسنه مهرایران تا کنون به خوبی از عهده این امر مهم بر آمده است.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف یاری رساندن به قشر آسیب پذیر و کم برخوردار جامعه تا کنون توانسته است به آحاد مردم جامعه خدمت رسانی کند و گام های مناسبی برای کمک به بهبود و رونق اقتصادی کشور داشته باشد.

در ادامه، طاهری مدیر شعب استان مازندران نیز به ارائه آمار و عملکرد بانک از ابتدای سال پرداخت و گفت: پرداخت تسهیلات بدون بهره به زنان بی سرپرست و بد سرپرست، مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی، بنیاد برکت، ازدواج جوانان و کارکنان نهاد ها و سازمان های طرف قرار داد از جمله خدمات تاثیر گذار بانک بوده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری