{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402629

بانک ملت خدمت جدیدی با عنوان "حواله منظم پایا" در سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی ارائه کرده است که برای استفاده مشتریان جهت واریز اقساط ،پرداخت اجاره بهای منزل وسایر خدمات انتقال وجه هوشمند بسیار کاربردی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، درسامانه جدید بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی، بانک ملت با هدف کاهش مراجعه مشتریان به شعب و در راستای افزایش کیفیت و ارتقاء خدمات غیرحضوری در بستر اینترنت، باعنوان "حواله منظم پایا"  اضافه شده که به کاربران این امکان را می‌دهد تنظیماتی در سامانه انجام دهند که حواله پایا به صورت منظم مثلا هفتگی یا ماهانه انجام شود. طبق گزارش بانک ملت، حواله منظم پایا ، خدمتی است که صدور حواله پایا در دوره های زمانی یکسان مثلا روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، چند روز یک‌بارو یا سالانه را امکان پذیر می نماید.

01

مشتریان جهت ایجاد حواله منظم پایا، کاربران لازم است پس از ورود به سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی، با استفاده از منوی "انتقال وجه‌‌-خدمات‌‌- حواله منظم پایا" و تکمیل گزینه های مربوطه، اقدام به ایجاد حواله نماید. با انتخاب گزینه تائید توسط مشتری، رسیدی با قابلیت چاپ و دریافت فایل نمایش داده می شود.

02

کاربران در تکمیل این قسمت باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهند:

  • برای فواصل پرداخت ، گزینه های روزانه، هفتگی، ماهانه، چند روز یک‌بار و سالانه قابل انتخاب می­باشد. صدور حواله منظم پایا برای دوره های سالانه، حداکثر به مدت پنج سال قابل درج است و برای سایر دوره ها مانند روزانه، هفتگی ، ماهانه و چند روز یکبار حداکثر یک سال خواهد بود.
  • پس از وارد نمودن شبای مقصد، ضروری است گزینه استعلام ثبت گردد.
  • با انتخاب گزینه ماهانه ، چنانچه تاریخ صدور حواله منظم پایا، سی و یکم ماه انتخاب گردد ،  در ماه‌های 30 روزه و 29 روزه ، حواله، در آخرین روز ماه  صادر خواهد شد.

03

هم‌چنین پس از ثبت حواله منظم پایا، در صورت لزوم ، مشتری می تواند از منوی "انتقال وجه‌‌-خدمات‌‌-حواله منظم پایا" ، حواله را حذف نماید.

لازم به ذکر است قسمتی با عنوان کارتابل انتقال وجه حقوقی یا اشتراکی در نظر گرفته شده است که در صورت ثبت حواله از حساب های حقیقی اشتراکی و حقوقی، همه امضاداران بایستی از منوی انتقال وجه، زیرمنوی خدمات، گزینه کارتابل انتقال وجه حقوقی یا اشتراکی، اقدام به تائید حواله نمایند. بدین منظور بایستی شماره حواله موقت مربوط به حواله منظم پایا انتخاب گردد. سپس فرم تائیدیه نمایش داده می شود و با تائید نهایی، درخواست حواله منظم ثبت می گردد.

مشتریان جهت اطمینان از ثبت صحیح درخواست خود، می‌توانند گزارش حواله منظم پایا را از منوی انتقال وجه، زیر منوی گزارشات، گزینه "گزارش پرداخت های پایا منظم " مشاهده نمایند.

کاربران توجه نمایند سقف تعداد حواله منظم پایای فعال برای هر مشتری 30 فقره می باشد. حواله منظم پایای فعال ، حواله ای است که عملیات ثبت آن با موفقیت انجام شده و تاریخ خاتمه آن فرا نرسیده باشد.

درخواستهای ثبت شده از حساب های حقیقی اشتراکی و حقوقی در کارتابل که به تایید صاحبان امضا نرسیده، فقط تا روز پیش از شروع دوره قابل تایید می باشد . لذا چنانچه درخواست، تا تاریخ شروع دوره ، مورد تایید صاحبان امضا قرار نگرفته باشد انجام نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری