کد خبر 332871

یادداشت اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی

مردم دارایی خود را در معرض ریسک بازار قرار ندهند/ بانک مرکزی در موقع مقتضی تدابیر پیش‌بینی شده را عملیاتی خواهد‌کرد

رییس کل بانک مرکزی نوشت: این روزها متاسفانه برخی از افراد و صاحب منصبان و بعضا دینفعان،به تریبونی که دسترسی پیدا میکنند با بی تو جهی به جنگ تبلیغاتی و روانی دشمنان علیه کشورمان ودر حد خود، آینده منفی را به غلط برای اقتصاد کشورمان به تصویر می کشند.

به گزارش اقتصادآنلاین، رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرام خود نوشت: عوامل اقتصادی و توانایی مداخله بانک مرکزی، نرخ‌هایی که امروز توسط فرصت جویان و در فضاهای مجازی مطرح می‌شود را ماندگار نمی‌داند. به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

در پست جدید همتی آمده است: این روزها متأسفانه برخی افراد و صاحب منصبان و بعضاً ذینفعان به تریبونی که دسترسی پیدا می‌کنند، با بی توجهی به جنگ تبلیغاتی و روانی دشمنان علیه کشورمان و در حد خود، آینده منفی را به غلط برای اقتصاد کشورمان به تصویر می‌کشند.

دلالان و نوسان گیران هم سوار بر این گونه القائات و بزرگ نمایی‌ها، بحث‌هایی مانند تأثیر رد یا قبول پالرمو و SPV و سایر بهانه‌ها، کسب و کار خود را، با فروش ارزهای بالا خریده خود، رونق می‌دهند.

بانک مرکزی همچنان که تا به حال نیز نشان داده است در موقع مقتضی تدابیر پیش بینی شده را عملیاتی خواهد کرد. زمان و نوع مداخله را بانک مرکزی تعیین می‌کند، نه فضا سازی دلالان و فرصت جویان.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اشکم درومد