کد خبر 327184

افتتاح باجه بانک تجارت در شرکت جهان فولاد سیرجان

باجه بانک تجارت در شرکت جهان فولاد سیرجان طی مراسمی با حضور نایب رئیس هیئت مدیره و مشاور مدیرعامل بانک تجارت در منطقه گل گهر افتتاح شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اشرف‌نژاد نایب رئیس هیات مدیره این بانک در آئین افتتاح باجه بانک تجارت در شرکت جهان فولاد سیرجان از شرکت‌های زیر مجموعه گل گهر گفت: بانک تجارت طی این سال‌ها همواره با ارائه خدمات ویژه به شرکت جهان فولاد سیرجان روابط مناسبی را با این شرکت داشته و امیدواریم با افتتاح این واحد بانکی سطح همکاری‌ها گسترش یابد.

اشرف‌نژاد با ابراز خرسندی از همراهی نام بانک تجارت در کنار واحدهای تولیدی معتبر کشور افزود: واحدهای تولیدی مکان‌های مهم کلیدی در اقتصاد کشور هستند و راه‌اندازی مجموعه‌های تولیدی با مشارکت بانک تجارت برای این بانک غرورآفرین و ارزشمند است.
علی عباسلو مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان با تقدیر از خدمات بانک تجارت در افتتاح و راه‌اندازی این شرکت صنعتی از ابتدای پروژه تاکنون گفت: با حمایت بانک تجارت زمین بایر را به شرکت جهان فولاد تبدیل کردیم و همکاری خود با بانک تجارت را پیوسته ادامه می‌دهیم.
مجیدرضا رضایی مدیر شعب استان کرمان نیز با تقدیر از روابط حسنه و تعامل مثبت شرکت جهان فولاد سیرجان با بانک تجارت افتتاح این باجه را زمینه‌ساز گسترش همکاری‌های دو جانبه دانست.

باجه جهان فولاد تحت پوشش شعبه مرکزی بانک تجارت سیرجان فعالیت می‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر