کد خبر 321965

انتشار گزارش اقتصادی شاپرک از تراکنش‌های آبان ۹۷؛

تعداد تراکنش‌های شاپرک در آبان‌ماه به ۱میلیارد و ۷۹۴میلیون رسید/ فعال‌ترین بانک‌ها در پرداخت الکترونیک کدامند؟

بولتن تخصصی شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک)، حاوی اطلاعاتی از وضعیت پرداخت الکترونیک کشور در آبان‌ماه ۹۷ منتشر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، این گزارش در پنج بخش اصلی بر موضوعاتی چون «جایگاه شاپرک در اقتصاد ملی»، «شاخص‌های عملکردی شاپرک در آبان ۱۳۹۷»، «کیفیت انجام خدمات پرداخت الکترونیک کارتی»، «بررسی عملکرد کلی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت» و «بررسی وضعیت بانک‌های صادرکننده و پذیرنده» متمرکز شده است.

گزارش اقتصادی شاپرک به‌صورت دوره‌ای در راستای رسالت شاپرک مبنی بر اطلاع‌رسانی در فضای پرداخت الکترونیک کشور منتشر می‌شود و هدف از انتشار آن کمک به فعالان حوزه پرداخت الکترونیک کشور در عرصه‌های تصمیم‌گیری و اجرایی است.

نسخه PDF گزارش اقتصادی شماره ۴۱ شاپرک را در اینجا مشاهده کنید.

05

06

 

شاپرک آبان 97

به ترتیب شرکت‌های به‌پرداخت ملت، سپ، آپ، تاپ و کارت اعتباری ایران کیش بیشترین سهم را از نظر تعداد تراکنش‌های شاپرکی آبان ۹۷ را داشته‌اند.

شاپرک آبان 97

به ترتیب شرکت‌های به‌پرداخت ملت، ایران‌ کیش، سپ، تاپ و سداد بیشترین سهم را از نظر مبلغ تراکنش‌های شاپرکی آبان ۹۷ را داشته‌اند.

شاپرک آبان 97

به ترتیب بانک‌های ملت، ملی، کشاورزی، صادرات، پارسیان و سپه بیشترین سهم پذیرندگی از کل تعداد تراکنش‌های شاپرکی را در آبان ۹۷ داشته‌اند.

شاپرک آبان 97

به ترتیب بانک‌های ملت، صادرات، ملی، کشاورزی، سپه و تجارت بیشترین سهم پذیرندگی از کل مبلغ تراکنش‌های شاپرکی را در آبان ۹۷ داشته‌اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر