رونمایی از آسام؛ محصول جدید بیمه تجارت نو/ اولین بیمه‌نامه تخصصی گردشگری و سفرهای داخلی

بیمه تجارت نو طرح بیمه‌ای جدید خود را طی مراسمی با حضور مدیران این بیمه و رسانه‌ها رونمایی کرد؛ نام این طرح آسام به معنی سفری آسوده، امن و مطمئن است؛ آسام محصول جدید و انحصاری بیمه تجارت نو در حوزه گردشگری است که در نیمه اسفندماه سال ۱۴۰۱ رونمایی شد.

رونمایی از آسام؛ محصول جدید بیمه تجارت نو/ اولین بیمه‌نامه تخصصی گردشگری و سفرهای داخلی

اقتصادآنلاین_فرزانه شهریاری؛ مراسم رونمایی از طرح بیمه‌ای آسام با حضور نیما نورالهی مدیرعامل، حسین حسینی قائم مقام، بهمن سوری معاون فنی بیمه‌ ‎های اشخاص و مسئولیت، منا عروجی مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان و همچنین آزاد حسنی معاون توسعه بازار و شبکه فروش این شرکت برگزار و  ویژگی های مختلف این محصول بیمه ای که مختص سفر طراحی شده، تشریح شد.

حسین حسینی قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو در مراسم رونمایی از طرح آسام، با اشاره به مفهوم طرح آسام بیمه تجارت نو به معنی آسوده سفر امن مطمئن، تاکید کرد این محصول، طرح جامعی است که پوشش های زیادی دارد که حداقل حق بیمه را به خود اختصاص می‌دهد. یعنی با همین حق بیمه حداقلی، هرچیزی که در ذهن فرد مسافر ممکن است مخاطره ایجاد کند را پوشش می دهد.

حسینی در ادامه گفت: در صنعت بیمه محصول زیادی وجود ندارد. برای اینکه بتوانیم ضریب نفوذ بیمه را بالا ببریم باید علاوه بر داشته‌های فعلی، محصول جدید هم ارائه کنیم. مهمترین تلاش باید با محوریت خانواده‌ها باشد. در واقع برای یک مسافر همواره چندین دغدغه وجود دارد. دغدغه سفر و دغدغه منزل مسکونی. نگرانی سفر اموال مانند خانه در حین سفر است.این بیمه نامه علاوه بر شخص ثالث و مازاد بر شخص ثالث است. بیمه های آتش سوزی شرکت ما از 50 میلیون تا 500 میلیون تومان است. علاوه بر موضوع منزل مسکونی، هر گونه حادثه در حین سفر را پوشش می دهند. این شرکت، در صورت بروز حادثه همراه حادثه دیده است. حتی هزینه اقامت را می‌دهد. هزینه‌های بیمارستان را پرداخت می‌کنند و همه پوشش‌ها را در قالب این طرح ارائه کردند . حق بیمه از 12 هزار تومان شروع می شود و برای پوشش پانصد میلیونی تنها 300 هزار تومان حق بیمه دریافت می کنند. در کل این طرح مناسب خانواده ها است.

حسینی تاکید کرد : یکی از استراتژی های اصلی بیمه تجارت‌‌نو در سال گذشته گسترش خرده فروشی بود که با ارائه محصولات متفاوتی که یکی از آنها طرح آسام است . اسام به مدت دو سال در انحصار شرکت بیمه تجارت‌نو قرار گرفته که بعد از اتمام آن نیز قابل تمدید است.

بهمن سوری، درباره ویژگی های این محصول اظهار کرد: آسام در حوزه بیمه اشخاص طراحی شده و با هماهنگی بیمه مرکزی مجوزهای لازم را هم اخد کرده، این محصول در حوزه گردشگری تعریف شده است.

سوری ادامه داد: آسام در واقع به منظور پوشش کاهش ریسک سفر طراحی شده است. این بیمه نامه از بدو ورود تا بازگشت بیمه شده از مسافرت به منزل را پوشش می دهد به طوری که حتی برای کنسل شدن بلیط مسافرت بیمه گذار نیز برنامه دارد.

وی تصریح کرد: نکته جالب در این محصول بیمه ای این است که بیمه تجارت نو منزل بیمه شده را هم تحت پوشش قرار می دهد و فرد می تواند با خیال آسوده از سفر خود لذت ببرد.

خبرنگار اقتصادآنلاین در خصوص سفر یکی از اعضای خانواده و وقوع حادثه برای ملک درحضور دیگر اعضا و تعهدات بیمه‌ای آسام پرسید؛

مالک ذینفع بیمه نامه است اگر خطا ناشی از عمد ذینفع بیمه نامه نباشد تحت پوشش است. اگر مقصر حادثه و تعمدی بودن آن مشخص شود؛ سراغ اصل بازیافت می‌رویم.

عروجی مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان این شرکت در ادامه با بیان اینکه مجوز انحصاری صدور این محصول به مدت ۲ سال در خدمت بیمه تجارت نو قرار دارد، گفت: پوشش اصلی این بیمه نامه شامل،وفت نقص عضو و ازکاراتادگی دایم است.

عروجی ادامه داد: این بیمه نامه شامل سفرهای زمینی هوایی و دریایی می شود همچنین هزینه های پزشکی، انتقال بیمار و همراه نیز در این بیمه نامه تعبیه شده است. مدت زمان پوشش این بیمه نامه از ۳ تا ۳۰ روز و حق بیمه آن از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۲۸۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر
ارسال نظر