معاون اقتصادی بانک سپه منصوب شد

سید بابک ابراهیمی معاون سابق سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به عنوان معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری بانک سپه منصوب شد.

معاون اقتصادی بانک سپه منصوب شد

به گزارش اقتصادآنلاین، سید بابک ابراهیمی از سوی مدیر عامل بانک سپه به عنوان معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری بانک سپه  معرفی شد. ابراهیمی پیش از این به عنوان معاون سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح فعالیت می کرد.

بابک ابراهیمی هم اکنون دانشیار مهندسی مالی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است. او فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و عضو بنیاد ملی نخبگان است و سوابق مدیریتی متعدد در بنگاههای بزرگ اقتصادی کشور در کارنامه خود دارد که از جمله می توان به معاونت اقتصادی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با حکم وزیر دفاع، معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، معاونت اقتصادی و توسعه بازار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد. همچنین ابراهیمی پیش از این سابقه عضویت در هیئت مدیره گروه مالی ساتا، پتروشیمی مارون و پالایشگاه تبریز را در کارنامه دارد.

انتظار می رود در این دوره از مدیریت اقتصادی و سرمایه‌گذاری بانک سپه، با رعایت اصول حرفه ای حاکمیت شرکتی و مدیریت کسب و کار با بهره مندی از ظرفیت نیروهای جوان، متخصص، مستعد و انقلابی گامهای ارزشمندی در راستای شفاف سازی فرآیندها، تصمیم گیری بر مبنای سناریو و دانش و تحلیل روندهای اقتصادی و آینده پژوهی، اعمال نظارت و پایش های سیستماتیک و فرآیندی و تعیین معیارهای ارزیابی و شاخص های کلیدی عملکرد در راستای حداکثرسازی منافع ذینفعان و سهامداران مجموعه های اقتصادی بانک سپه برداشته شود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها