تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

رضا همدانچی رییس روابط عمومی بانک سپه شد

رضا همدانچی به عنوان رییس اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه معرفی شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، رضا همدانچی با حکم آیت اله ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه به عنوان رییس اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه معرفی شد.

رضا همدانچی رییس جدید اداره کل روابط عمومی بانک سپه، دانش‌آموخته رشته جامعه شناسی و سابقه دبیر سرویس خبرگزاری فارس، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیرعاملی خبرگزاری آنا و مدیر کل سیاسی خبرگزاری تسنیم را در کارنامه کاری خود دارد.

روابط عمومی نقش مهم و اثرگذاری در یکپارچگی و پیشبرد اهداف بانک سپه دارد

مصطفی پرتو افکنان عضو هیئت مدیره بانک سپه در مراسم تکریم و معارفه که صبح امروز برگزار شد اداره کل روابط عمومی را اداره ای مهم و حساس و عامل همدلی و یکپارچگی مجموعه بانک سپه دانست.

  پرتو افکنان در مراسم تکریم جناب محمود نکونام سرپرست سابق اداره کل روابط عمومی و معارفه رضا همدانچی رییس جدید این اداره که با حضور جناب سید علیرضا هاشمی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و جناب محمدرضا سراجی‌پور رییس اداره کل حوزه مدیریت عامل و هیئت مدیره و کارشناسان اداره کل روابط عمومی برگزار شد، گفت: بانک سپه خصوصاً پس از طرح ملی ادغام از شرایط خاصی برخوردار است و نقش اداره کل روابط عمومی به عنوان اداره‌ای مهم و اثرگذار در یکپارچگی و پیشبرد اهداف بانک غیر قابل انکار است.

عضو هیئت مدیره جابه‌جایی‌های مدیریتی را امری بدیهی در سازمان‌ها و عامل رشد مدیران دانست و خاطرنشان کرد: اداره کل روابط عمومی اداره‌ای پرتلاش و دارای نقش پر رنگ در فعالیت‌های بانک است که با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و متخصص خود به خوبی از عهده مسئولیت‌های محوله برآمده است.

پرتو افکنان با اشاره به اهمیت ابزارهای در اختیار این اداره کل اظهار داشت: تهیه و تنظیم اخبار ماهنامه و هفته‌نامه و قلم اعضای هیئت تحریریه در ایجاد حس تعاملی و کارآمدی و ایجاد امید و نشاط در سازمان با اهمیت است.

وی به کارشناسان اداره کل روابط عمومی توصیه کرد که با خلاقیت، نوآوری و پویایی، عامل ارتقای جایگاه اداره کل روابط عمومی را فراهم آورند.

عضو هیئت مدیره با اشاره به فعالیت‌های ارزشمند صورت گرفته توسط محمود نکونام سرپرست سابق اداره کل روابط عمومی، وی را از نیروهای خوشنام بانک برشمرد که همواره با پاکی و صداقت در مسئولیت‌های خویش موفق بوده است.

پرتو افکنان سابقه فعالیت در حوزه رسانه و مطبوعات را وجه مشترک سرپرست سابق اداره کل روابط عمومی و رییس جدید این اداره دانست و گفت: همدانچی مانند نکونام از سوابق ارزشمندی در حوزه رسانه برخوردار است و این مهم از ویژگی‌های بارز وی در پیشبرد اهداف این اداره است.

جناب سید علیرضا هاشمی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی نیز در این مراسم ضمن تشکر از توجه ابراهیمی مدیر عامل بانک و پرتو افکنان عضو هیئت مدیره به حوزه روابط عمومی، خاطرنشان کرد: اقدامات مهمی در دوران سرپرستی نکونام در اداره کل روابط عمومی انجام شده که شایسته تقدیر و تشکر است.

وی ضمن خوش آمدگویی به همدانچی، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

جناب محمدرضا سراجی‌پور رییس اداره کل حوزه مدیریت عامل و هیئت مدیره نیز در سخنان کوتاهی ضمن خیر مقدم به رییس جدید اداره کل روابط عمومی، برای همدانچی آرزوی توفیق و از زحمات محمود نکونام در دوران تصدی مسئولیت سرپرستی اداره کل روابط عمومی قدردانی کرد.

محمود نکونام سرپرست سابق اداره کل روابط عمومی نیز در این مراسم ضمن تشکر از اعتماد ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه به وی در دوران سرپرستی اداره کل روابط عمومی اظهار داشت: اداره کل روابط عمومی دارای بهترین نیروی انسانی از نظر تخصص و تعهد است و مطمئناً با وحدت و همدلی این اداره همچون گذشته به موفقیت‌های درخشان خود ادامه خواهد داد.

نکونام باتشکر از زحمات کارکنان اداره کل روابط عمومی، برای همدانچی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

همدانچی رییس اداره کل روابط عمومی نیز در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه گفت: امیدوارم با همکاری کارکنان اداره کل روابط عمومی و استفاده از تجارب موجود بتوانم با ایجاد فضایی تعاملی در پیشبرد اهداف بانک و ایجاد وحدت و همدلی در انجام رسالت‌های اداره کل روابط عمومی موفق باشم.

NewsImage

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها