تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

فهرست کارتخوان هایی که در روزهای آینده قطع می شوند

فهرست چند میلیون دستگاه کارتخوان و درگاه اینترنتی که برای تشکیل یا تکمیل پرونده مالیاتی خود به وب سایت سازمان امور مالیاتی مراجعه نکرده بودند به بانک مرکزی برای قطع اعلام شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، در ادامه اجرای ماده 11 قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و پس از اطلاع رسانی گسترده سازمان امور مالیاتی مبنی بر مهلت زمانی تا انتهای بهمن ماه و پوشش رسانه ای کامل این موضوع، لیست چند میلیون دستگاه کارتخوان و درگاه اینترنتی که برای تشکیل یا تکمیل پرونده مالیاتی خود به وب سایت سازمان امور مالیاتی مراجعه نکرده بودند به بانک مرکزی برای قطع اعلام شد.

بر اساس این گزارش شرکت شاپرک، به عنوان متولی نظارتی شبکه پرداخت کشور در مرحله اول بر مبنای معیارهای اعلام شده از سمت سازمان امور مالیاتی حدود 200 هزار ترمینال را شناسایی و قطع کرد.

برخی موارد قطع شده ترمینال هایی هستند که یا در 6 ماه گذشته تراکنش نداشته اند و یا گردش مالی پایینی داشته اند. تعدادی نیز از ترمینال های با گردش مالی بالا انتخاب شده اند.

گفتنی است کلیه موارد بر اساس لیست های اعلامی از سازمان امور مالیاتی و کاملا به روز انجام شده و از این سازمان خواهش کرده ایم که از امروز سایت را باز کنند تا افرادی که مایل به الصاق پایانه های خود به پرونده مالیاتی هستند بتوانند این کار را انجام دهند.

منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها