تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت بیان کرد؛

پرداخت ۹۸ درصد تسهیلات با اعتبارسنجی متقاضیان

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: ۹۸درصد تسهیلات در این بانک با اعتبارسنجی متقاضیان در سامانه مرآت پرداخت می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ محمدحسین حسین زاده تعداد تسهیلات پرداختی در این بانک را از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه بیش از ۷۳۵هزار فقره عنوان کرد و افزود: میانگین رقم پرداختی  این تسهیلات حدود ۳۵میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه روزانه حدود۱۰هزار درخواست تسهیلات در این بانک از طریق اینترنت بانک و همراه بانک رسالت ثبت می شود، اظهارداشت: سعی ما براین لست در کوتاهترین زمان پاسخگوی مشتریان باشیم و به اکثر این درخواست ها در همان روز پاسخ داده خواهد شد.

حسین زاده با اشاره به ارزیابی مشتریان در سامانه اعتبارسنجی مرآت گفت: بانک قرض الحسنه رسالت با هدف تسهیل و ساده سازی فرایند پرداخت تسهیلات به متقاضیان، این سامانه را از سال۹۷در اختیار گرفته است. 

وی به اعتبارسنجی فردی و گروهی برای اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره کرد و افزود: 

مشتریان این بانک می توانند با مراجعه به سایت مرآت به آدرس www.imerat.ir و بارگذاری اطلاعات ومستندات شخصی، درخواست خود را ثبت کنند. 

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با تاکید بر اینکه حدود ۹۹درصد تسهیلات این بانک به صورت غیرحضوری پرداخت می شود، یادآور شد: هدف ما سهولت در پرداخت تسهیلات خرد قرض الحسنه به مشتریان است. 

وی به پرداخت تسهیلات تا آخرین روزکاری سال۱۴۰۰ در این بانک تاکید کرد و اظهارداشت:  ما بانکی بدون شعبه هستیم و بدون محدودیت زمانی و مکانی امکان ارائه خدمات به مشتریان را داریم.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها