کد خبر 579406

تقدیر دلفراز از فرزندان ممتاز کارکنان شرکت بیمه ملت

مدیرعامل بیمه ملت از فرزندان کارکنان شرکت بیمه ملت که در مقاطع تحصیلی مختلف در سال جاری موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند، تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  دلفراز مدیرعامل بیمه ملت با اهدای لوح و جوایزی از فرزندان کارکنان شرکت بیمه که موفق به کسب رتبه‌های ممتاز در مدارس و یا رتبه‌های برتر در کنکور سراسری شدند، تقدیر کرد.

دلفراز با تاکید بر این موضوع که نسل آینده در پیشبرد اهداف کشور نقشی تعیین کننده دارند، گفت: نسل آینده از دل همین فرزندان که مفتخر به داشتن رتبه‌های برتر هستند شکل می‌گیرد.

مدیرعامل بیمه ملت تصریح کرد: کشور این روزها به دلایل مختلف از جمله تحریم‌های ظالمانه با مشکلات اقتصادی روبروست،  دانش آموزان و دانشجویان با آموزش صحیح می‌توانند بن‌بست‌های اقتصادی را بشکنند و کشور را به مقاصد و اهداف طراحی شده برسانند.

 دلفراز در پایان با اشاره به نقش صنعت بیمه در ایجاد اطمینان و آسایش خاطر به مردم، تصریح کرد: دانش بیمه را یاد بگیرید، بیمه مزایایی مختلفی دارد که آموزش و آگاهی صحیح از آن مخصوصاً در سنین پایین که اکنون شما در آن قرار دارید، می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی شود.

ارسال نظر