کد خبر 579301

انتقال وجه هوشمند با بلوبانک

ویژگی انتقال هوشمند پول در اپلیکیشن بلوبانک و خدماتی که برای انتقال وجه به کاربران ارائه می‌شود، مشتریان بلوبانک را از نصب اپ‌های بانکی دیگر بی‌نیاز می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، برای انتقال وجه بین بانکی، به طور کلی از چهار روش حساب به حساب (در یک بانک)، کارت به کارت، پایا و ساتنا استفاده می‌شود. مبلغ، زمان انتقال وجه، بانک مقصد و کارمزد در انتخاب بین این چهار روش تاثیرگذار است؛ اما اغلب افراد تفاوت دقیق میان این چهار راه انتقال وجه را نمی‌دانند. علاوه بر این که بسیاری از اپلیکیشن‌های پرداخت هم هر چهار روش موجود را به کاربران ارائه نمی‌دهند.

بنا بر گزارش روابط عمومی بلوبانک، بخش انتقال وجه در این اپلیکیشن با ارائه هر چهار روش انتقال پول و ویژگی انتقال هوشمند به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا از نصب اپلیکیشن‌های پرداخت متفاوت بی‌نیاز شوند. ویژگی متمایز بلوبانک در انتقال وجه به مشتریان کمک می‌کند تا ضمن آشنایی مختصر و مفید با روش‌های انتقال وجه، مناسب‌ترین روش را برای عملیات بانکی خود بشناسند و در نهایت مطابق با نظر خود از میان راه‌های موجود، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

یک

ویژگی انتقال هوشمند بر اساس مبلغ، مقصد و زمان ارسال درخواست انتقال وجه، مناسب‌ترین روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند اما در نهایت تصمیم‌گیرنده خود شما هستید و محدودیتی در انتخاب میان روش‌های موجود پیشنهادی وجود ندارد.

 اگر با روش‌های انتقال وجه آشنا نیستید، بلوبانک برای شما نام روش، کارمزد و زمان تسویه را ارائه می‌دهد تا با اطلاعات کافی مناسب‌ترین روش را انتخاب و وجه خود را منتقل کنید.

دو

 

بر خلاف سایر اپ‌ها که با انتخاب روش اشتباه، فرایند انتقال وجه با پیغام خظا مواجه شده و متوقف می‌شود، در اپ بلوبانک این فرایند مختل نمی‌شود. چون کاربر فارغ از روش‌ها، صرفا انتقال وجه را انتخاب کرده و  اپلیکیشن بلو، با پیشنهادی هوشمندانه و متناسب با نیاز او، بهترین روش را پیش روی کاربر می‌دهد. بهتر است بدانید این ویژگی‌ دقیقا در راستای نقدهای کاربران به سایر اپ‌های موجود و با توجه به نیاز آنان شکل گرفت تا یکی از چالش‌های مهم مشتریان بانکی را برطرف کند.

هدف اصلی بلوبانک ایجاد تجربه‌ای جدید و آسان در ارائه خدمات بانکی است و این هدف حتی در جزئیات انتقال وجه با این اپلیکیشن هم به خوبی دیده می‌شود و به این ترتیب بلوبانک کامل‌ترین شیوه انتقال وجه را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

گزارشات حاکی از آن است که به‌روز رسانی‌ها و امکانات جدید بلوبانک به همین جا ختم نخواهد شد و این نئوبانک ایرانی نوآوری‌های دیگری نیز به منظور تسهیل فرآیندهای بانکی، به ویژه در زمینه انتقال وجه، برای مشتریان خود خواهد داشت.

 

ارسال نظر