کد خبر 530103

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

کسب درآمد ۳۶۰میلیارد تومانی وملل از تسهیلات اعطایی / عملکرد اردیبهشت ماه وملل (۲خرداد)

موسسه اعتباری ملل در اردیبهشت ماه ۳۶۰میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد.

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در دومین ماه سال ۱۴۰۰، موسسه اعتباری ملل بیش از ۱۵هزار و ۸۶۰میلیارد تومان سپرده‌های گوناگون جذب کرد که این رقم نسبت به ماه گذشته ۱۰درصد و نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۱درصد افزایش یافته است. همچنین وملل در این مدت حدود ۶هزار و ۶۴۰میلیارد تومان تسهیلات اعطا کرد که نشان از دو برابر شدن این رقم نسبت به فروردین ماه دارد. با این حال این رقم نسبت به اردیبهشت ماه سال ۹۹، ۴۰درصد کاهش یافته است. 

 وملل در اردیبهشت ماه، ۳۶۰میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد. این رقم حاکی از افزایش هفت درصدی این رقم نسبت به ماه گذشته و افزایش ۱۷درصدی آن نسبت به اردیبهشت ماه ۹۹ است. 

سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری موسسه اعتباری ملل در اردیبهشت ماه سال جاری به حدود ۳۸۰میلیارد تومان رسید که نسبت به ماه گذشته، ۲۸درصد افزایش یافته است. همچنین این مقدار نسبت به اردیبهشت سال گذشته،۷۰درصد رشد را ثبت کرده ‌است. 

با کسر سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری از درآمد تسهیلات اعطایی وملل در اردیبهشت ۱۴۰۰، شاهد زیان ۱۸میلیارد تومانی این موسسه خواهیم بود. این در حالی است که وملل در فروردین، سودی یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومانی شده بود.

6165ad3f-fd74-46b9-bdf2-2e5c0f847f0a

69cd28f2-e415-40ac-a784-d57636f09e4a

بیشتر بخوانید
ارسال نظر