کد خبر 528775

رییس هیات مدیره بانک دی:

نتیجه کار روابط عمومی، ایجاد بستر تفاهم و تعامل سازنده است

غلامرضا خلیل ارجمندی، رییس هیات‌مدیره بانک دی بر نقش تاثیرگذار روابط عمومی به عنوان یکی از مبانی توسعه سازمانی تأکید کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، ارجمندی در پیام تبریک تصویری به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی، ضمن قدردانی از حضور جدی فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در حوزه‌های مختلف به ویژه در شرایط دشوار ناشی از شیوع ویروس کرونا، ارائه اطلاعات به موقع، صحیح و با کیفیت را در عصر حاضر بیش از پیش حایز اهمیت دانست.

وی افزود: نتیجه روابط‌عمومی، بستر ایجاد تفاهم و تسخیر قلب‌ها است که با صداقت و شفافیت می‌تواند با برانگیختن احساس اعتماد عمومی، زمینه‌ساز تعامل سازنده و بالنده باشد و لازمه آن  برخورداری روابط عمومی  از استقلال کافی علیرغم دارا بودن ساختار سازمانی است تا بتواند به ذی‌نفعان اطلاعات صحیح منتقل کند.

ارجمندی با اشاره به نقش تاثیرگذار روابط عمومی در آگاهی بخشی به مردم جامعه، گفت: فعالان عرصه روابط‌عمومی و ارتباطات می توانند با بیان ساده تر و ملموس تر به ارتقای سواد رسانه ای جامعه کمک کنند و اعتماد عمومی را افزایش دهند.

رییس هیات‌مدیره بانک دی در پایان با تاکید بر لزوم نهادینه شدن جایگاه و اهمیت هنر هشتم در جامعه، یادآور شد: روابط‌عمومی یک سازمان، بیانگر پاسخگویی و اطلاعات صحیح و قابل اعتماد و اتکای آن سازمان است و می تواند با ایفای نقش صحیح خود در  دنیای ارتباطی امروز خالق پیام‌های اخلاق مدار، توسعه محور و ثمر بخش باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر