اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

عملکرد ماهانه بیمه آسیا در فروردین ۱۴۰۰

بیمه آسیا در فروردین ماه، ۵۴۰میلیارد تومان حق بیمه جدید صادر کرد و درآمد عملیاتی این شرکت در این مدت به ۱۶۳میلیارد تومان رسید.

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ بیمه آسیا در فروردین ۱۴۰۰، حدود ۵۴۰میلیارد تومان حق بیمه جدید صادر کرد. با اینکه این رقم ۴۵درصد کمتر از حق بیمه صادر شده بیمه آسیا در اسفند ماه ۹۹ است اما نسبت به فروردین ماه همان سال ۵۶درصد افزایش یافته است.

 بیمه شخص ثالث اجباری، با ۲۱۶میلیارد تومان، بیشترین سهم از حق بیمه‌های صادر شده را به خود اختصاص داد. پس از آن بیمه درمان با ۸۰میلیارد تومان و بیمه بدنه خودرو با ۴۸میلیارد تومان در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

بیمه آسیا در فروردین ماه ۱۹۰میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که این مبلغ نسبت به ماه گذشته ۷۲درصد کاهش و نسبت به فروردین ۹۹، ۶۱درصد افزایش یافته است.

گفتنی است درآمد عملیاتی بیمه آسیا در ماه گذشته با رشد ۱۲درصدی نسبت به اسفند ۹۹ و ۵۳درصدی نسبت به فروردین ماه همان سال به ۵۳۰میلیارد تومان رسید.

فروردین 1400 آسیا

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمد قدکچی
    ۰ ۰

    من یک فاکتور بیمه تکمیلی اواخر قرارداد سال قبل به بیمه آسیا دادم و فاکتور رو رد کردند. معلوم هست که عملکرد مالی مناسبی دارند. از یک طرف هر ماه پول می گیرند و از طرف دیگر پرداختی ندارند!

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اصلاح شده اصلاح کنید