کد خبر 521348

با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت دوم؛

اعضای جدید هیأت مدیره بانک سینا انتخاب شدند

در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (نوبت دوم) بانک سینا که راس ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ با حضور ۷۰.۸۶ درصد سهامداران برگزار شد، اعضای جدید هیأت مدیره بانک سینا انتخاب شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در ابتدای مراسم پس از انتخاب محمد نوین نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با آرای سهامداران حاضر به عنوان رییس مجمع و همچنین هیأت رییسه مجمع متشکل از آقایان هادی غنی پور نماینده بنیاد علوی، وحید پاافشار نماینده شرکت مادرتخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا به عنوان ناظرین مجمع و مجتبی دهقاندار به عنوان منشی مجمع، رسمیت جلسه اعلام و دستور جلسه جهت اتخاذ تصمیم قرائت شد. خانم یوسفی‌اصل به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار نیز به صورت آنلاین در جلسه حضور داشت.

در ادامه، رییس مجمع با بیان آنکه طی مکاتبه با بانک مرکزی تاییدیه های ۵ نفر از افراد پیشنهادی شامل آقایان سیدضیاء ایمانی، جعفر صفایی مزید، هادی آقابابایی، مهندس مجید هادی و مهدی رزمی دریافت شده است، از سهامداران رأی‌گیری به عمل آمد و این اشخاص به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره بانک سینا برای مدت 2 سال انتخاب شدند.

در بخشی از مراسم مجمع، مدیرعامل بانک سینا ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران گفت: محور اصلی و پیشرانه نظام بانکی برای همه ذینفعان اعم از سهامداران، سپرده‌گذاران، مدیران و کارکنان، اعضای هیأت مدیره هستند. اگر یک بانک را به لحاظ شاخص های مالی و عملکردی و شفافیت در نظر بگیریم، همه حول محور راهبری و اعضای هیأت مدیره آن بانک قابل ارزیابی است.

ایمانی خاطرنشان کرد: عملکرد مطلوب بانک سینا در رشد شاخص ها و شفافیت امور طی فعالیت در نظام بانکی به خصوص در دوره هیأت مدیره قبلی، برگرفته از حضور این اساتید با تجربه و خوشنام نظام بانکی بوده که همدلی و همکاری این عزیزان در جهت پیشبرد اهداف بانک بسیار موثر بوده و در این مسیر عملکرد مطلوبی محقق شده است.

majma222

وی از زحمات آقایان پیشرو، دانیالی، مهندس نعمت اللهی، ساروخانی و تقدیری در مدت تصدی هیأت مدیره بانک سینا قدردانی و برای اعضای هیأت مدیره جدید آرزوی توفیق نمود.

همچنین جهت انتخاب اعضای علی‌البدل هیأت مدیره این بانک، پس از اخذ استعلام ها و تاییدیه های لازم متعاقباً با برگزاری مجمع فوق العاده اقدام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر