کد خبر 504141

تلاونگ بار دیگر به صنعت تولید و تامین دان و کنسانتره باز می‌گردد

تلاونگ در دهه‌ی ۱۳۷۰ از معدود شرکت‌های ایرانی بود که به صنعت دان و کنسانتره ورود کرد و با استفاده از اصول فن‌آوری تغذیه و بکارگیری فرمولی متعادل و در عین حال غنی دست به تولید کنسانتره و مکمل‌های ویتامینه و معدنی برای جیره‌ی غذایی طیور زد. تلاونگ چه به لحاظ اعتبارات و چه از حیث شکل‌گیری نوآوری و ایجاد فرصت‌های شغلی، ارزش جدیدی در صنعت دان و کنسانتره کشور خلق کرد و این بار با اندوخته ی تجربی و تخصصی بیشتر برای ارائه کیفیتی برتر به این صنعت بازگشته است.

دان و کنسانتره از اصلی‌ترین ملزومات صنعت مرغداری است که پس از انقلاب ایران شرکت‌ها و اشخاص بسیاری سعی کرده‌اند در تولید آن کمک حال این صنعت باشند. کنسانتره و مکمل‌های معدنی و ویتامینه از اجزای اصلی یک جیره‌ی غذایی برای طیور هستند و حذف آن‌ها از دان بعنوان خوراک می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به سلامت پرندگان وارد کند.

نزدیک به ۳ دهه‌ی پیش تعداد تامین‌کنندگان دان و کنسانتره کشور که طبق استانداردهای جهانی به تولید این دسته از مواد خوراکی طیور مشغول بودند شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسید. شرکت تلاونگ در دهه ۷۰ از معدود تامین‌کنندگان این اقلام خوراک برای طیور بود. در آن دوره تلاونگ با استفاده از اصول فن‌آوری تغذیه و بکارگیری فرمولی متعادل و در عین حال غنی وارد این حوزه شد و آنطور که از آمار برمی‌آید چه در تضمین کیفیت و چه به لحاظ سودرسانی به صنعت، موفق ظاهر شد.

آنچه از صحبت‌های مهدی معصومی بنیانگذار شرکت تلاونگ قابل استناد است باور تلاونگ به تولیدات باکیفیت و برگرفته از تجربه و دانش متخصصین است. کنسانتره و مکمل‌های ویتامینه و معدنی که طبق اصول و با مواد اولیه کیفیت می‌تواند علاوه بر حفظ سلامت طیور به بهره‌وری بیشتر آن‌ها منجر شود.

تلاونگ بعنوان یکی از اصلی‌ترین مهره‌های صنعت دان و کنسانتره کشور با تجربه‌ای به قدمت صنعت، در دهه 70 تلاش کرد تا با رویکردی صادقانه با برگزاری سمینارهای متعدد در سرتاسر ایران، فعالان صنعت مرغداری را با اهمیت استفاده از کنسانتره با کیفیت و مکمل‌های ویتامینه و معدنی در جیره‌ی طیور آشنا سازد. تلاونگ با خلق ارزشی جدید در صنعت دان و کنسانتره کشور چه به لحاظ اعتبارات و چه از حیث شکل‌گیری نوآوری و ایجاد فرصت‌های شغلی از تاریخ‌سازان این صنعت به شمار می‌رود.

تلاونگ در مدت فعالیتش در صنعت مرغداری کشور، دانش فنی خود را در بحث دان و کنسانتره ارتقا داده و  این بار با اندوخته‌ی علمی و فنی بیشتر و با بکارگیری تجربه‌ی نیروی انسانی خود آمده است تا این تجربیات را در قالب ارائه‌ی محصولاتی با کیفیت و تضمین شده در اختیار صنعت قرار دهد . به همین ترتیب تلاونگ قصد دارد با تولید کنسانتره و مکمل‌های معدنی و ویتامینه برای مرغ تخم‌‌گذار و گوشتی و مرغ مادر به این صنعت بازگردد.

علاوه بر آنچه از پیشینه‌ی تلاونگ در صنعت مرغداری گفته شد، عامل دیگری که تلاونگ اخیرا از آن بعنوان وجه تمایز خود با دیگر برند‌های فعال در زمینه تهیه و تامین دان و کنسانتره یاد می‌کند، راه‌اندازی سیستم پاسخگویی به انتقادات و نظرات مشتریان و پشتیبانی تمام قد و پیگیری نظام‌مند دغدغه‌ی آن‌ها در بستر فرآیند‌های مدیریت ارتباطات با مشتریان است. در کنار نوآوری، تلاونگ‌ با اطمینان از تجربه خود، اعتماد مشتریان و تداوم ضمانت کیفیت در مسیری نو قدم گذاشته است.  برای اطلاع از جزئیات تولیدات تلاونگ به وبسایت تلاونگ به نشانی  https://b2n.ir/471034 مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر