کد خبر 415853

هلدینگ بین المللی ملاصدرا به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره تخفیفی خود (ثبتواره) را در بهمن ماه 1398 آغاز کرد.

هدف از این این ثبتواره ترویج فرهنگ ثبت و فراهم‌آوردن امکان دسترسی و ثبت و حفاظت از برند برای همگان و صاحبان کسب و کار است. هلدینگ ملاصدرا در مناسبت‌های مختلف طرح‌های تخفیفی گوناگونی برگزار می‌کند.

اکنون نیز به‌مناسبت دهه مبارک فجر و باتوجه ‌به نزدیک ‌بودن به پایان سال، هلدینگ ملاصدرا بزرگترین ثبتواره تخفیفی زمستان خود را به نام انقلاب کنید ( در کسب و کار و فروش خود انقلاب کنید) با شرایط ویژه و کاهش تعرفه‌ها برگزار کرده است. این طرح که ویژه‌ی زمستان برپا شده، به‌ دلیل استقبال بی‌نظیر و حجم فراوان درخواست‌ها در ثبتواره‌های سابق برای فرصتی محدود برگزار شده تا تمامی علاقه‌مندان امکان بهره‌مندی از آن را داشته باشند.

شایان ذکر است در این طرح، پرفروش‌ترین و محبوب ترین خدمات شامل ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری، ثبت طرح صنعتی ( شکل ظاهری کالا و محصولات)، طراحی سایت، طراحی لوگو، طراحی اپلیکیشن از 19 تا 26 بهمن ماه با شرایط ویژه ارائه می‌شود.

گفتنی است برای افرادی که تلاش می‌کنند به بازار تجارت وارد شوند یا کسب و کارشان را ارتقا دهند و همچنین کسانی که علاقه به آنلاین کردن کسب و کار خود دارند، این فرصت فراهم شده تا خدمات ثبتی و حقوقی و تبلیغاتی با تعرفه بی نظیر دریافت کنند.

تمامی افراد و صاحبان مشاغل که نیاز به مشاوره تخصصی در امور ثبتی و حقوقی از جمله ثبت و تغییرات شرکت‌ها، انحصار تولید و افزایش فروش، برندسازی و حمایت حقوقی دارند و همچنین امور تبلیغاتی و فروش، نظیر طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی لوگو و دیجیتال مارکتینگ جهت مشاوره تخصصی و رایگان یا کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند با کارشناسان هلدینگ ملاصدرا از طریق خط تماس ویژه 02142056 و  02142832000 در ارتباط باشند

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره‌ی بی‌نظیر آموزشی می‌توانند به سایتwww.sabtmollasadra.comو یا http://www.mollasadratech.irمراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر