کد خبر 270689

در راستای سیاست‌های فقر زدایی دولت؛

۲هزار میلیارد ریال سبد غذایی ماه رمضان مصوب شد/ اعتبار سبد غذایی در سال گذشته یک‌هزار و ۶۰۰‌میلیارد ریال بود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال برای سبد غذایی خانوارهای جامعه هدف در ماه رمضان اختصاص یافته است.

محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار کرد: دولت در راستای سیاست های فقر زدایی پرداخت یارانه های فروردین ماه را به موقع انجام داده و در اردیبهشت ماه نیز در زمان مشخص یارانه ها را به حساب خانوار ها واریز می کند.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا،وی افزود: همچنین دولت با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، یک سبدغذایی ویژه را نیز به تمامی افرادی که تحت پوشش بوده و در جامعه هدف قرار گرفته اند، اختصاص می دهد.

معاون رئیس جمهوری گفت: اعتبار این سبد غذایی در سال گذشته یک هزار و 600 میلیارد ریال بود اما در سال جاری بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال است.

وی همچنین از عملکرد استاندار خوزستان تقدیر کرد و گفت: فعالیت های خوبی در سال های اخیر در زمینه جذب اعتبارات و کارهای عمرانی صورت گرفته که جا دارد از مدیریت استان تقدیر کرد.

نوبخت تصریح کرد:شریعتی یکی از مدیران عالی دولت در خوزستان است و این نگاه مثبت دولت به این استان است که مدیرشایسته ای را برای پیشرفت خوزستان در راس کار قرار داده است.

نوبخت روز پنجشنبه برای بررسی چند طرح عمرانی در حال احداث در خوزستان به اهواز سفر کرده و جمعه به تهران باز خواهد گشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری