{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 262803

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس دستگاه قضا از مجلس برای تعیین تکلیف هر چه سریع تر لایحه قانون تجارت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، یحیی کمالی پور در تشریح دستور کار روز  یکشنبه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از دیدار نوروزی اعضای این کمیسیون با رئیس و معاونان قوه قضائیه خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون امروز با حضور در دستگاه قضا با رئیس و معاونان این قوه درخصوص مسائل مختلف حقوقی و قضایی کشور بحث و گفت و گو کردند و به بیان نظرات خود پرداختند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست مقرر شد موارد و موضوعاتی که دستگاه قضا به عنوان خلاء قانونی در مجرای وظایف خود مشاهده می کند به کمیسیون اعلام کند تا کمیسیون آنها را در اولویت قرار داده و در موردشان تصمیم گیری کند.

وی ادامه داد: رئیس دستگاه قضا درخواست کرد هر چه سریع تر لایحه قانون تجارت که در مجلس مطرح است تعیین تکلیف شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی بیان داشت: همچنین در مورد لوایح و طرح های مختلف که قرار است در سال جاری به آنها پرداخته شود مانند اصلاح قانون آئین دادرسی کیفری، لایحه قضازدایی، تنقیح قوانین و موارد مشابه مانند سابق نظر دستگاه قضا برای کاربردی و اجرایی شدن آنها اخذ شود.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست نمایندگان خواسته های مردم درحوزه انتخابیه و مشکلات کلان حوزه قضایی و حقوقی کشور را مطرح کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری