{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422877

آیا اهل تماشای فیلم هستید؟ به دیدن فیلم های خارجی علاقه دارید؟ آیا اهل تماشای فیلم های تولید فرانسه هستید؟ برای افرادی که به فیلم هایی قدیمی فرانسوی علاقه دارند بدون شک فیلم فارنهایت ۴۵۱ (Fahrenheit ۴۵۱) توصیه می شود.

این فیلم فرانسوی متفاوت، داستانی است که در آینده رخ می دهد و قهرمان فیلم آتش نشانی است که برخلاف عرف نیروهای امداد امروزی فعالیت می ‌کند. حکومت وقت نیز تمام آتش ‌نشان‌ ها را مامور کرده تا آتش برپا کنند. آن ها باید به خانه شهروندان بروند و کتاب‌ ها را آتش بزنند، چرا که کتاب خواندن برای شهروندان مضر است و کسی نباید در خانه کتاب داشته باشد.

1

داستان فیلم جذاب است، اما هنگامی این جذابیت دو چندان می شود که فیلم را به زبان اصلی، یعنی فرانسوی ببینید. در حقیقت دیدن این فیلم فرانسوی زیبا زمانی زیباتر می شود که به این زبان دلنشین مسلط باشید. آیا به یادگیری زبان فرانسوی علاقه دارید؟ اگر هنوز تصمیم نگرفته ‌اید و یا مطمئن نیستید که به یادگیری زبان مورد علاقه تان بپردازید، با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا وب سایت فوق العاده برای یادگیری زبان خارجی را به شما معرفی کنیم.

زبان فرانسوی دنیایتان را می سازد!

این روزها موفقیت اتفاقی نیست؛ فاکتورهای آن تغییر کردند؛ فردی موفق تر است که شهروند جهانی باشد، اما منظور از شهروند جهانی چیست؟ شهروند جهانی به این معنی است که فرد با فرهنگ ‌های متفاوت مردم دنیا و به‌ ویژه با آن ‌هایی که قصد تعامل و تجارت دارد، آشنایی داشته باشد. بهترین و صحیح ترین راه آشنایی با هر فرهنگی یادگیری زبان آن ملت است. شاید حالا با خودتان بگویید که یادگیری تمام زبان ‌های دنیا ممکن نیست، بله کاملا درست است، اما تعدادی از زبان ‌ها وجود دارند که نسبت به دیگر زبان ‌ها رواج بیشتری دارند پس یادگیری این زبان ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

یکی از این زبان هایی که طرفداران بسیاری نیز دارد، زبان فرانسه است. یادگیری زبان فرانسه در همه حال به شما کمک می کند. اگر در شرکتی مشغول به کار باشید، با فراگیری دانشی جدید مانند این زبان، می توانید راه پیشرفت را برای خود هموارتر کنید. فرض کنید مدیرتان متوجه می شود که به زبان فرانسه تسلط دارید، قطعا از شما در امور مختلف مربوط به آن کمک می گیرد و به دنبال آن نیز ممکن است پست تان را نیز تغییر دهد و حقوق تان را هم بیشتر کند. این تنها یک مزیت کوچک از یادگیری زبان فرانسوی است.

2

اما یک موضوع بسیار مهم را فراموش نکنید که در فرآیند آموزش زبان خارجی، یادگیری عمیق با تمرین و تکرار مداوم اتفاق می ‌افتد. اما از طرفی یادگیری اصولی و استاندارد هم یکی از شروط موفقیت در یادگیری هر زبانی است، حال فرقی ندارد آن زبان فرانسه باشد یا حتی چینی! این که شما به هر روشی و تحت نظر هر شخصی به یادگیری زبان نپردازید، بسیار حائز اهمیت است. در واقع نباید به هر روش آموزشی اطمینان کنید چرا که ممکن است به جای این که به هدف تان که فراگیری زبان فرانسه است، نزدیک شوید، از آن دور و دورتر شوید.

با من و زبان سریع و بدون دردسر فرانسوی صحبت کنید

داشتن مکالمه ای روان با یک فرانسوی زبان، پیدا کردن کار یا ترفیع گرفتن و یا حتی مهاجرتی آسان به فرانسه و تحصیل در دانشگاه های درجه یک آن به کمک یادگیری زبان فرانسه، مواردی است که هوش از سر هرکسی می پراند. تصور کنید با قرارگیری در مسیر آموزش زبان فرانسه بتوانید با دیدن یک فرانسوی زبان، با اعتماد به نفس و تسلط کامل با او حرف بزنید، آیا واقعا لذت بخش نیست؟

اگر به دنبال بهبود زندگی خود هستید، پس دست به کار شوید با یادگیری یک زبان خارجی شروع کنید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کردید که چقدر هیجان انگیز است که به اطلاعاتی دسترسی داشته باشید که عده ای از آن بی بهره اند؟ یا تحت تاثیر قراردادن رییس و همکاران تان و یا حتی دوستان تان هنگامی که به راحتی به زبان فرانسه صحبت می کنید، واقعا لذت بخش نخواهد بود؟ پشت سر گذاشتن رقیبان تنها با دانستن یک زبان خارجی کار دشواری نیست. توصیه کارشناسان من و زبان، برای مشتاقانی که پیشرفت برای شان مهم و حیاتی است این خواهد بود که در کوتاه ترین مدت زمان این پیشرفت را با ما تجربه کنید.

3

وب سایت من و زبان، وب سایت آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، چینی و ایتالیایی است. من و زبان با به کارگیری متخصصین زبان های خارجی و با استفاده از متدهای روز دنیا به آموزش از صفر تا صد زبان های مذکور می پردازد. یکی از مزایای بالقوه ی این وب سایت این است که با تمرین و تکرار زیاد شما را در یادگیری زبان مورد علاقه تان یاری می کند. در هر جایگاه و شرایطی که هستید، از یادگیری زبان فرانسه یا هر زبان دیگری هراس نداشته باشید، خوشبختانه محیط و روند یادگیری زبان در این وب سایت طوری است که شما می توانید هر مدت زمانی که می خواهید را به تمرین و تکرار مطالبی که آموختید، اختصاص دهید. من و زبان همیشه در دسترس شماست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری