معاون وزیر ارتباطات تشریح کرد:

تغییر روش فروش اینترنت در کشور تا دو هفته آینده

معاون وزیر ارتباطات گفت: فروش اینترنت نامحدود به جای حجمی، این هفته به ارائه‌دهندگان اینترنت ابلاغ می‌شود و به آنها حدود یک هفته مهلت برای اجرا داده خواهد شد.

تغییر روش فروش اینترنت در کشور تا دو هفته آینده

علی‌اصغر عمیدیان، با اشاره به تصویب روش فروش نامحدود اینترنت در جلسه‌ روز یکشنبه هفته گذشته کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، گفت: «این مصوبه در هفته جاری به بازیگران حوزه اینترنت کشور ابلاغ می‌شود و ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت حدود یک هفته برای اجرای این مصوبه فرصت دارند. »

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، پیش از تصویب این مصوبه گفته می‌شد احتمالاً بازه حدوداً چند هفته‌ای برای اجرای این روش توسط ارائه‌دهندگان اینترنت پیش‌بینی شود که به این ترتیب به نظر می‌رسد تا دو هفته دیگر شاهد تغییر عملی شیوه فروش اینترنت در کشور باشیم.

براساس روش جدید فروش اینترنت نامحدود در کشور، دیگر ملاک محاسبه تعرفه اینترنت حجم مصرفی کاربران نیست، بلکه سرویس براساس سرعت به مشترکان فروخته می‌شود که در آن معیار مصرف منصفانه وجود دارد.

ارسال نظر

 • نیما رضایی
  ۰ ۰

  ما که نمیخوایم نامحدود استفاده کنیم همین حجمی رو دسوت داریم استفاده کنیم کجارو باید ببینم جناب وزیر جواب بده همینجور برای خودت الکی نباف ....

 • محمد
  ۰ ۰


  همه ی رفقا از طرح نامحدود اینترنتی که در واقع محدود ترین اینترنت
  ممکن خواهد بود و قراره اول شهریور ماه اجرایی بشه با خبر هستید

  هر کاربری که متوسط 30 گیگ به بالا مصرف حجمی داره
  با این تعرفه های جدید و با قیمت های اعلام شده
  باید ماهانه هزینه 250 یا 300 هزار تومان پرداخت کند !

  قاعدتا این طرح و تعرفه صد و هشتاد درصد به ضرر ما کاربرها خواهد بود

  همه ی ما باید با اعتراض ، نارضایتی خودمون رو اعلام کنیم

آخرین خبر ها