{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 189558

طی هفته‌های اخیر خبرهای فراوانی در مورد مدل ۲۰۱۷ گوشی ۳۳۱۰ نوکیا منتشر شد و منابع آگاه گزارش دادند این محصول از فصل دوم سال‌جاری میلادی به دست کاربران جهانی می‏رسد.

هم ‏اکنون اطلاعات دقیق‏تری در مورد این محصول منتشر شده است تا بتوانید به‌زودی آن را خریداری کنید. فوریه گذشته شرکت نوکیا در جریان برگزاری کنگره جهانی تلفن همراه (MWC 2017) برای نخستین‌بار مدل جدید گوشی ۳۳۱۰ را معرفی کرد و توضیح داد این محصول با قیمت ۴۹ یورو وارد بازار می‏شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از موبنا، این گوشی معمولی بر پایه مدل اصلی «۳۳۱۰ نوکیا» طراحی شده است تا هواداران این شرکت بار دیگر بتوانند خاطرات خود را با محصولات کاربردی نوکیا مرور کنند.

به هر حال هم‏اکنون اعلام شده است کاربران اروپایی از هفته آینده می‏توانند مدل ۲۰۱۷ گوشی ۳۳۱۰ را خریداری کنند و شرکت «اچ‏ام‏دی گلوبال» که امتیاز برند نوکیا را در دست دارد، آن را به صورت گسترده عرضه می‏کند. البته این گوشی برای برخی بازی‏های اروپایی اندکی گران‏تر است و کاربران ساکن در کشورهای اتریش، جمهوری چک و... باید برای خرید آن ۵۹ یورو بپردازند. آلمانی‏ها هم این گوشی را ۵۳ یورو می‏خرند.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری