کد خبر 178885

ارسال ده عکس یا ویدئو در تنها یک پست اینستاگرام ممکن می‌شود

اینستگرام دوست دارد کاربران تجارب خود را با جزییات و داده های بیشتری به اشتراک بگذارند و لذا به تغییراتی اساسی در فید کلاسیک خود روی آورده است.

کاربران اینستگرام به زودی خواهند توانست تا حداکثر 10 عکس یا ویدئو را در یک پست واحد جای داده و ارسال کنند تا کاربران بتوانند این مطالب را با یک مرور سریع ببینند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در واقع این کار به معنای ایجاد یک آلبوم کوچک ده تایی در هر پست است تا جزییات بیشتری در مورد یک رویداد در دسترس و قابل مشاهده باشد. این قابلیت ظرف هفته های آینده در دسترس تمامی کاربران اینستگرام در iOS  و  Android قرار می گیرد.

مزیت این خدمات این است که کاربران دیگر نباید از بین دهها عکس مربوط به یک رویداد مهم و خاطره انگیز تنها یک عکس را انتخاب کنند. اینستگرام ماهانه بیش از 600 میلیون کاربر دارد و باید برای حفظ این کاربران و جلب رضایت آنها خدمات متنوعی ارائه کند.

کاربران برای استفاده از این خدمات باید دکمه جدیدی را برای انتخاب تعدادی عکس فشار دهند و تا ده عکس و ویدئو را ویرایش و برای ارسال آماده کنند. انتخاب فیلترهای متنوع، تغییر ترتیب آنها و برچسب زدن دوستان در این عکس ها به سادگی ممکن است. البته برای همه این عکس‌ها تنها یک نوشته و موقعیت مکانی را می‌توان انتخاب کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر