{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 148492

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: گوشی جدید همراه اول که قابلیت پشتیبانی از نسل سه و چهار تلفن همراه را دارد، عرضه شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، مدیرعامل همراه اول در مراسم رونمایی از این گوشی یادآوری کرد هنگام ارایه مجوز رسمی نسل 3 و 4 در اسفندماه 1393، همه گوشی های هوشمند، از نسل3 و فقط 2 تا 3 درصد این نوع گوشی ها از نسل4 پشتیبانی می کردند. 

«وحید صدوقی» ادامه داد: برنامه همراه اول در آن زمان توسعه نسل3 اینترنت همراه بود اما اکنون با توجه به اینکه بیش از 15 درصد گوشی های مشترکان همراه اول نسل 4 را پشتیبانی می کنند و این روند رو به رشد است، توسعه نسل 4 و حمایت از باندلینگ گوشی های هوشمندی که این نسل را پشتیبانی می کنند، از اولویت های همراه اول است.

صدوقی گفت: اکنون هفت هزار و600 سایت نسل 3 و 4 در کشور راه اندازی شده است و تا مردادماه سال آینده 900 شهر زیرپوشش اینترنت نسل چهارم (LTE) قرار می گیرد.

مدیرعامل همراه اول اضافه کرد: مدل جدید گوشی که امروز رونمایی شد، نسل 4 و 4.5 را پشتیبانی می کند و بزودی در فروشگاه های همراه اول به فروش می رسد.

** اهدای پیراهن تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی به مدیرعامل همراه اول 

در مراسمی که در سالن همراه اول در نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2016 برگزار شد، مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز و نماینده باشگاه استقلال پیراهن شماره 711 تیم های خود را به مدیرعامل همراه اول اهدا کردند.

صدوقی در این مراسم گفت: اپراتور اول افزون بر تیم های باشگاهی، حامی تیم های ملی فوتبال، والیبال، شطرنج و... است و در حال مذاکره با فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نیز هست تا بتواند از ورزش پهلوانی نیز حمایت کند. 

همراه اول از طریق سامانه 3090 از تیم های باشگاهی استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز، حمایت می کند. 

نمایشگاه ایران تلکام 2016 عصر امروز به کار خود پایان می دهد.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری