شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام شد

به گزارش اقتصادآنلاین، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت بزودی در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت و داوطلبان می توانند جهت ثبت نام در آزمون به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند.

 شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام شد

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت‌های تابعه وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت اشتغال در محلهای خدمتی صنعت نفت مطابق نیازمندیهای اعلام شده از بین واجدین شرایط (مرد و زن در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون کتبی، ارزیابی تکمیلی ) مصاحبه فنی - تخصصی و روانشناختی ( طب صنعتی و گزینش)، مطابق مقررات و ضوابط استخدام می‌کند. از آنجا که تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون بر اساس محتویات این دفترچه راهنما است، به داوطلبان توصیه و تأکید می‌شود پس از مطالعه دقیق مفاد دفترچه مذکور و اطمینان از دارا بودن شرایط مندرج، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. بدیهی است ثبت نام در آزمون به منزله مطالعه کامل دفترچه راهنما و ضوابط آن تلقی خواهد شد.

افراد بومی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی لازم است که در زمان ثبت نام، گزینه « من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب کنند. 

تاریخ اتمام خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ صدور معافیت دائم میبایست حداکثر تا تاریخ 28/2/1402 باشد. (یک روز قبل از برگزاری آزمون)

نحوه تشخیص شرایط افراد، بدواً به صورت خوداظهاری است. لیکن چنانچه حسب مدارک و مستندات، خالف آن ثابت شود، افراد در هر از مرحله استخدام که باشند، فرآیند استخدامی آنها متوقف می‌شود. 

حداقل سن داوطلبان جهت امکان ثبت نام در آزمون استخدامی 20 سال و حداکثر 40 سال خواهد بود.

براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، جانبازان، آزادگان ، همسران و فرزندان شهدا، همسران جانبازان 25% و بالاتر، فرزندان جانبازان، همسران آزادگان یکسال و بالای یک سال اسارت، فرزندان آزادگان ، رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه مشمول شرط حداکثر سن جهت استخدام نمی‌شوند.

همچنین بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تأهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر پنج سال به ظرفیت حدااکثر سن اضافه می‌شود. 

نفرات انتخاب شده در مرحله آزمون کتبی و راه یافته به مرحله ارزیابی تکمیلی، در صورت کسب حدنصاب در مرحله مصاحبه فنی – تخصصی، براساس جمع امتیازات کسب شده در آزمون کتبی (با 70 درصدد تأثیر در نمره نهایی( و مصاحبه فنی – تخصصی ) با 30 درصد تأثیر در نمره نهایی( به ترتیب اولویت بالاترین امتیاز و براساس نیاز استخدامی در فهرست قبول شدگان سهمیه تخصیصی قرار میگیرند. 

هزینه شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت ۲۳۰ هزارتومان است.

مخاطبان جهت دریافت دفترچه آزمون، می‌توانند به این لینک مراجعه کنند. 

دانلود فایل
ارسال نظر
ارسال نظر