تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
معاون وزیر نیرو پاسخ می‌دهد؛

بحران آب در راه است؟

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو گفت: در مسئله آب، اکثر قسمت‌های تولید و مصرف دست وزارت نیرو نیست، اما مدیریت این موضوع بر عهده این وزارتخانه است که باید با اقدام‌های گسترده در حفظ این کالای مهم و حیاتی کوشا باشیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، «احمد حیدری» در نشست تخصصی مدیران صنعت آب و آبفای کشور که با محوریت تبیین اهداف و برنامه‌های سال ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات وزارت نیرو برگزار شد، با اشاره به همکاری و هماهنگی مناسب دستگاه‌ها با وزارت نیرو، افزود: همه شرکت‌های تابعه باید با سیاست‌های اجرایی و اعلامی از سوی وزارت نیرو هماهنگ بوده و در این راستا گام‌های موثری بردارند.

وی ادامه داد: اگر در موضوع‌های مرتبط مدیریت واحد صورت نگیرد، قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو با تاکید بر اهمیت فعالیت شوراهای انسجام بخشی در استان‌ها، گفت: مدیران انسجام بخشی در استان‌ها باید بتوانند سیاست‌های این وزارتخانه را در استان اجرایی کرده و برای اجرای دقیق آن گام بردارند.

حیدری افزود: نمایندگان مجلس در این چند ماه همراه وزارت نیرو بودند و در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ هماهنگی مجلس با نیازهای وزارت نیرو در بخش‌های مختلف انجام شد.

وی ادامه داد: به طور قطع نقش مدیران در اجرای برنامه‌ها و اقناع نمایندگان در خصوص پروژه‌های استانی موثر بوده و در صورت هماهنگی با نمایندگان، مردم نیز در بخش‌های مختلف همراهی لازم را خواهند داشت.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو مصوبات سفرهای استانی را لازم الاجرا دانست و خاطرنشان کرد: این مصوبه ها از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار بوده و باید پس از بررسی توسط مدیران، اقدام های لازم در زمینه اجرای آنها انجام شود.

وی  گفت: هر چه ارتباط بین استان و مرکز بیشتر باشد، قطعا موجب تسهیل بیشتری در کارها می‌شود؛ چرا که امروز همه مجموعه‌ها در تعامل کامل با وزارت نیرو هستند و امیدواریم بتوانیم در سایه این هماهنگی‌ها خدمات مفیدتری را در کشور اجرایی کنیم.

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها