تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

نفت برنت به ۹۳ دلار و ۵۴ سنت رسید

قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۵۷ سنت افزایش به ۹۳ دلار و ۵۴ سنت در هر بشکه رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۱ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۵۷ سنت افزایش به ۹۳ دلار و ۵۴ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۰.۶۱ درصد کاهش را به خود دیده است.

به گزارش اویل پرایس، همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۶۹ سنت کاهش به ۹۱ دلار و ۰۷ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۰.۷۵ درصد کاهش را به خود دیده است.

قیمت نفت ایران نیز بدون تغییر نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته همچنان ۸۶ دلار و ۸۹ سنت در هر بشکه به فروش می‌رسد.

آخرین قیمت نفت سایر اعضای اوپک در بازارهای جهانی نیز نشان می‌دهد که قیمت نفت مربان باب امارات به ۹۴ دلار و۲۱ سنت، نفت کویت به ۹۴ دلار و ۶۱ سنت و نفت ساهاران بلند الجزایر به ۹۶ دلار و ۲۱ سنت، نفت سبک بانی نیجریه به ۹۳ دلار و ۶۶ سنت، نفت گیراسول آنگولا به ۹۴ دلار و ۳۶ سنت و نفت سبک عربستان به ۹۲ دلار و ۲۸ سنت رسیده، این در حالی است که قیمت نفت بصره عراق همچنان ۷۱ دلار و ۶۹ فروخته می‌شود، بنابراین به جز نفت عربستان و امارات قیمت نفت سایر اعضای اوپک نسبت به روز گذشته از ثبات قیمتی برخوردار بوده است.

منبع: مهر
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها