کد خبر 578881

برنامه جدید برای ناوگان نفتی

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران با اشاره به مهمترین اهداف و اولویت‎های راهبردی این شرکت گفت: در صورت لزوم ظرفیت ناوگان نفتی، گازی و شیمیایی را توسعه می دهیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  شرکت ملی نفتکش ایران، حسین شیوا در پیامی خطاب به‌کارکنان این شرکت گفت: مجموعه شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان یکی از بزرگترین ناوگان های نفتی جهان، نقشی راهبردی در تکمیل زنجیره ارزش صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور ایفا می ‎کند که تاثیری بسیار مهم بر توسعه اقتصادی و برخی شاخص های اقتصادی کلان در سطح ملی دارد.

شیوا آینده نگاری علمی و کاربردی مجموعه شرکت ملی نفتکش (ترسیم آینده مطلوب و‌ نقشه راه تحقق آن) و‌ همچنین بروزرسانی سند راهبردی تحول و تعالی سازمان، توان رقابت‎پذیری جهانی و ‌ثروت آفرینی پایدار زنجیره ارزش و ‌زنجیره تامین شرکت را از مهمترین اولویت های راهبردی در دوره جدید برشمرد.

او رسیدگی به وضع کارکنان بویژه دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران را اولویت دیگر این شرکت عنوان کرد و افزود: در زمینه نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت، بهبود امور رفاهی و معیشتی و همچنین ارتقای کیفیت زندگی کاری همراه با توسعه فرهنگ احترام متقابل و پایداری امنیت شغلی مورد تاکید و توجه است.  

شیوا درخصوص هدف گذاری های انجام شده در زمینه ارتقاء ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران نیز افزود: علاوه بر بازسازی و نوسازی ناوگان که براساس مطالعات علمی، فنی واقتصادی انجام خواهد گرفت، حفظ و در صورت لزوم توسعه ظرفیت ناوگان نفتی، گازی و شیمیایی بر با انجام مطالعات راهبردی در زمینه های فنی، اقتصادی و بازاریابی پیگیری و دنبال خواهد شد.

ارسال نظر