کد خبر 534616

یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس خبر داد؛

مخالفت کمیسیون انرژی با رایگان شدن برق گلخانه‌ ها

یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای کمیسیون با رایگان شدن برق و گاز مصرفی گلخانه‌ها و شهرک‌های گلخانه‌ای خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هادی بیگی نژاد ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح الحاق یک تبصره به ماده ۵۴ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. براساس این طرح وزارتخانه‌های نیرو و نفت مکلف می شدند برق و گاز مصرفی گلخانه‌ها و شهرک‌های گلخانه‌ای را به صورت رایگان تامین کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: کارشناسان وزارت نفت با این طرح مخالفت کردند و اشاره داشتند که تصویب این طرح می تواند زمینه تولید رمز ارزها به صورت غیرمجاز را فراهم کند. در نهایت اعضای کمیسیون انرژی نیز با این طرح مخالفت کردند. 

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در ادامه نیز گزارش عملکرد کمیسیون در اجلاسیه اول مجلس یازدهم ازسوی هیات رییسه کمیسیون ارائه شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمدگودرزی
    ۰ ۰

    باسلام. با عرض معذرت از مجلس شورای اسلامی من اهمیتی به امروز فردا و اما اگر و اشاره و چگونگی وضعیت ایثارگران، جهادگران، معلمان، استخدامی، شرکتی، رسمی، پرداخت شد یا میشود و یا پنجره نقل و انتقال بسته شد یا باز شد و.... از این دسته که از مجلس هر بار به گوش رسید اهمیتی نمیدهیم و با تمام مشگلات به خانواده و اطرافیان قول ۱۰۰٪ تا آخر انتخابات را دادیم که وضعیت مشخص شود و از بلاتکلیفی رها شویم در غیر این صورت بعد انتخابات به هیچ عنوان زیر قول خود نخواهم زد و به طور کامل خود را از این موضوعات دور خواهم کرد؛ این چند روز با راه گفتگو و آخرین امید تونستیم دوباره شروع کنیم؛ دیگه نمیخوام بعد انتخابات وعدی فردا و.... روز از نوع را بدهم؛ این رو حرف آخر اعلام میکنم که چند روز قبل اتمام حجت کرد باشم؛ خیلی راحت احساس شد میتونیم کارآمد باشیم در ۷ روز ماند اعلام و موقعیت مشخص شود اگر که نیازی به امسال ما نیست بعد انتخابات به طور خودکار برای همیشه کنار خواهم رفت؛ والسلام