کد خبر 529867

جدول زمانبدی ساعت قطع برق در البرز

سرپرست شرکت توزیع برق البرز گفت: اگر مشترکین در مدیریت مصرف برق نداشته باشند، چاره‌ای جز این وجود ندارد که بر اساس بلوک بندی که در سایت شرکت نیروی برق استان بارگذاری شده، از ساعت ۹ صبح برق محلات مختلف دو ساعت دو ساعت قطع شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، رامین فرج با اشاره به اینکه اگر مشترکین البرزی در مصرف برق مدیریت نداشته باشند از امروز شاهد خاموشی زمان بندی شده در مناطق مختلف استان هستیم، اظهار کرد: با توجه به کاهش نزولات آسمانی در سال گذشته و افزایش یک باره دما از ابتدای اردیبهشت ماه امسال، میزان مصرف برق در استان بر تولید فزونی یافته است.

وی گفت: این موارد باعث شده تولید نیروگاه برق آبی استان نتواند نیاز برق مشترکین استان را به طور کامل تامین کند.

وی اضافه کرد:  در همین راستا، شرکت نیروی برق استان ناچار شده خاموشی منطقه‌ای را بر اساس سهمیه بندی صورت گرفته، پیش‌بینی کند.

این مسئول اضافه کرد: اگر مشترکین در مدیریت مصرف برق نداشته باشند، چاره‌ای جز این وجود ندارد که بر اساس بلوک بندی که در سایت شرکت نیروی برق استان بارگذاری شده، از ساعت ۹ صبح برق محلات مختلف دو ساعت دو ساعت قطع شود.

فرج گفت: مشترکین برای اطلاع از زمانبدی ساعت قطع برق خود می‌توانند به سایت شرکت توزیع برق استان مراجعه کنند.

این مسئول تاکید کرد: از مشترکان درخواست می‌شود برای اعمال مدیریت مصرف از دور کند کولر آبی استفاده کنند و کولر گازی را هم روی دمای ۲۶ درجه تنظیم کنند.

وی تصریح کرد: در طول روز هم شهروندان سعی کنند کمتر لامپ روشن کنند.امیدواریم با مدیریت مصرف بتوانیم از خاموشی‌ها جلوگیری کنیم.

برای مشاهده جدول زمانبندی خاموشی‌ها در هفته اول خرداد روی دانلود فایل کلیک کنید.

دانلود فایل
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سارا
  ۲ ۰

  فردیس فلکه 5 صبح 9 تا 11 برق رفت چرا الان مهر4. 30 دوباره رفته؟

 • ناشناس
  ۶ ۱

  ظلم نکنید بی جواب نمیمونه

 • ناشناس
  ۳ ۱

  خاک برسر همتون هر روز برق منطقه گلسهر یاسمن شمالی قطع میشه دو ساعت تا دویاعت و نیم چخبره هر دو روز قطع کنید خاک بر سرتون همه از اون بالا تا پایین به اتش غیب گرفتار شید هر چند خدا با کافرانو تبهکارانو راند خوارانو فاسدان هست نه با مردم غریب بی کس

 • ناشناس
  ۲ ۰

  چرا این کارو میکنید خدا خوش نماد من مستاجرم برق محله علی اباد نظرابا د روزی 3بار میره اخه وسیله هابسوزه کی جواب میده

 • مبینا
  ۲ ۰

  خسته شدیم

 • طاها
  ۲ ۰

  سلام همه اینها رد گم کنی هستش که علت اصلی رو مردم نفهمند علت اصلی بر میگرده یه رشد جمعیت ونساختن نیروگاه وتجهیزات توزیع برق و از رده خارج کردن نیروگاهای گازی هستش اگه نیروگاهای گازی فعال بشن به خاطر گاز ارزانی که داریم برق کم نمیاریم بماند میشه صادر هم کرد یه سر به سایت مصاف وسخنرانی آقای رائفی پور در مورد fatfوخیانت بعضی از مسولین در این مورد گوش بدید بد نیست