{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 408954

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های ۲ روز گذشته در این استان بیشترین خسارت را به بخش‌های زیربنایی و کشاورزی منطقه وارد کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عباسعلی ارجمندی روز یکشنبه اظهار داشت: براثر بارندگی‌های اخیر علاوه‌بر بسته شدن ۲۴ مسیر ارتباطی، تعطیلی مدارس، شاهد در محاصره قرار گرفتن برخی از روستاها در سیلاب و برف بودیم.

وی افزود: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در ۲ روز گذشته در تمامی نقاط سیستان و بلوچستان بارش باران و برف گزارش شد که بیشترین آن عصر روزگذشته با ۲۰۰ میلی‌متر از نیکشهر بود.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به محض فروکش کردن سیلاب‌ها و قطع بارندگی که تا عصر امروز تداوم دارد نیروهای ارزیاب ستاد بحران در محل حوادث حاضر و از نزدیک به بررسی میزان دقیق خسارت‌ها می‌پردازند.

براساس گزارش هواشناسی سامانه بارشی که از روز جمعه وارد سیستان و بلوچستان شده تا صبح روز یکشنبه در منطقه فعال است و بارش‌های قابل توجهی به همراه دارد به طوریکه بیشینه بارش‌ها به صورت نقطه‌ای در برخی نقاط خاص در غرب و جنوب غرب استان به بیش‌از ۱۵۰ میلی‌متر می‌رسد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری