کد خبر 403743

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد

واریز مابه‌التفاوت بنزین سرویس مدارس و آژانس‌ها تا ۱۰دی

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس‌هایی که اطلاعات ثبت شده آنها صحیح باشد تا ۱۰ دی ماه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ مرتضی ضامنی، در خصوص سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس اظهار داشت: سرویس‌های مدارسی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند را به عنوان گروه جدیدی که سهمیه سوخت به آنها تعلق می‌گیرد معرفی کردیم.

وی افزود: بر این اساس میزان میانگین پیمایش مسافت منزل تا مدرسه دانش آموزان، احصاء گردیده و پس از تأیید توسط شهرداری‌های مربوطه، سهمیه به خودروها تخصیص داده شده است.

ضامنی عنوان کرد: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم، میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف 80 لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص می‌یابد.

وی متذکر شد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا 20 آذر اطلاعات خود را تکمیل نمودند و از جانب شهرداری‌ها تأئید و اطلاعاتشان صحیح می‌باشد تا 10 دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب شبا که در سامانه معرفی کرده‌اند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز خواهد شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص سهمیه آژانس‌ها نیز بیان کرد: در خصوص آژانس‌ها و تاکسی تلفنی هم آن دسته از رانندگان که تا 15 آذر اطلاعات آنها برای ما ارسال گردیده و اطلاعاتشان صحیح می‌باشد هم تا 10 دی ماه مابه‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب آنها واریز می‌گردشود.

این مسئول در پایان گفت: تا کنون اطلاعات حدود 88 هزار و 753 راننده سرویس مدرسه ثبت شده و توسط شهرداری‌ها مورد تأیید قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  خدا وکیلی ما رو چی فرض کردین چند ماه هس هیچ سهمیه هیچ کمکی از کجا اخه.کی دیگه دهم اومد رفت شد۱۱تقویم رو اشتباه نمیگید یه موقع

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سهمیه بنزین به کارتم واریز نشد

 • احمد
  ۰ ۰

  امروز ۱۵ دی ماه ۹۸ هس به خدا همش دروغه شهرستان ما تا الان حتی برای یه نفر هم واریز نکردن همش دروغه

 • عباس
  ۰ ۰

  اگرخداروقبول داریددروغ نگیدمن تواژانس کارمیکنم وهنوز۱لیترسهمیه بهم ندادن دو ماگذشت واردسومین ماه شدیم حداقل بگیدهیچ سهمیه ای درکارنیست باروح وروان مردم بازی نکنید

 • مینا
  ۰ ۰

  سلام بنده راننده سرویس مدارسم بادخترم تنهازندگی میکنم خرج زندگیم وقسط ومدرسه بچم امونموبریده الانم که بنزین دخل وخرجم جوردرنمیاددی ماه برام198تومن واریزکردن والان 21بهمنه واریزنکردن علت رونمیدونم بخداندارم بنزین بزنم به کی بگم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری