{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 379906

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌گویداخلال‌گران اقتصادی قصد دارند با عصبی کردن مردم، ایجاد صف‌های طویل، افزایش آلاینده‌های طبیعی و... به هدف حذف کارت سوخت برسند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با انتقاد از اینکه پس از آغاز اجرای طرح احیای کارت سوخت، سوخت‌گیری خودروها در هر مرحله به 30 لیتر محدود شده است، گفت: به نظرم همان افرادی که کارت سوخت را چند سال گذشته حذف کردند امروز نیز به دنبال این هستند تا بتوانند بار دیگر کارت سوخت را از گردونه خارج کنند.

همان افرادی که کارت سوخت را چند سال گذشته حذف کردند امروز نیز به دنبال این هستند تا بتوانند بار دیگر کارت سوخت را از گردونه خارج کنند

برخی از صاحبان خودور باید در روز تا 6 مرحله به پمپ بنزین‌ها مراجعه کنند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار دادن سقف برای میزان سوخت‌گیری جزو اهداف و مفاد طرح احیای کارت سوخت نبوده است، ادامه داد: تخصیص فقط 30 لیتر بنزین در هر مرحله سوخت‌گیری برای خودروهای سنگین با باک‌های بزرگ، مشکلات متعدد و صف‌های طویل ایجاد کرده است حتی براساس گزارش‌های میدانی دریافتی، برخی از صاحبان خودور باید در روز  تا 6 مرحله به پمپ بنزین‌ها مراجعه کنند.

محدود کردن مقدار سوخت‌گیری تعمدی است

وی با اعتقاد به اینکه محدود کردن مقدار سوخت‌گیری تعمدی است، افزود: مگر می‌شود متولیان مجموعه پالایش و پخش بنزین ندانند با 30 لیتر کار انجام نمی‌شود در حالی هدف احیای کارت سوخت صرفا درک درست از میزان مصرف و کاهش قاچاق سوخت است بنابراین باید پرسید اگر خودروها در روز یک یا چند بار سوخت‌گیری کند در مصرف و میزان قاچاق تغییری ایجاد می‌شود؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به اینکه اخلال‌گران اقتصادی قصد دارند با عصبی کردن مردم، ایجاد صف‌های طویل،افزایش آلاینده‌های طبیعی و... به هدف حذف مجدد کارت سوخت برسند، افزود: مجلس به این موضوع ورود خواهد کرد و دولت باید نسبت به آشفتگی ایجاد شده پاسخگو باشد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ترافیک و رفت و آمد هم بیشتر شده،وقت مارو بیخود تلف میکنن. آقا باک ما ۸۰ لیتریه،تکلیف ما چیه؟
  از اون گذشته، یه سری جایگاها که میریم،کارت سوخت خودمون کار نمیکنه،میپرسیم قضیه چیه.؟
  متصدی میگه،دستگاهای ما فقط با کارت سوخت خودمون کار میکنه...
  آقا تو زیرساختشو هنوز آماده نکردی.هر روز سقف چی تعیین میکنی؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من دو تا ماشین دارم،تا الان موفق نشدم با کارت سوخت خودم بنزین بزنم. هرجا میریم،دستگاه کارت های سوخت ما رو قبول نمیکنه، بعد تو خبرا میگن مشارکت مردم کمه.....:|

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری