کد خبر 232006

همه روستاهای زلزله زده امشب برق‌دار می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: هم اکنون ۹۰ درصد روستاهای زلزله زده استان برق دارند و برق سایر روستاها نیز تا امشب وصل خواهد شد.

علیمراد مرادی مجد ، با اشاره به آخرین وضعیت تامین برق مناطق زلزله زده استان اظهار کرد: اکنون برق تمامی مناطق شهری از جمله قصرشیرین، ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب برقرار است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: تنها مشکلی که وجود داشت در سرپل ذهاب بود که برق این شهر را نیز در روز دوم بعد از زلزله تامین  کردیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه در مناطق شهری برای جلوگیری از خطر و یا احتمال آتش سوزی فیوز برق منازل قطع شده است، یادآوری کرد: با بازگشت مردم به منازل با همکاری واحدهای امدادی برق داخل منازل نیز وصل می‌شود.

مرادی مجد در خصوص وضعیت برق مناطق روستایی نیز خاطرنشان کرد: از 213 روستایی که قطعی برق داشتند تاکنون برق 190 روستا وصل شده است.

وی با بیان اینکه تامین برق سایر روستاهای باقی مانده نیز در حال انجام است، عنوان کرد: برق این مناطق نیز تا امشب وصل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در خصوص خسارت وارد شده به شبکه‌های برق استان نیز افزود: هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارات نداریم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری