{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 177300

وزیر نیرو در اهواز گفت: با تمام نیرو و امکانات تلاش می کنیم تا هرچه زودتر مشکل پیش آمده در خوزستان را رفع کنیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین، حمید چیت چیان که بازدید خود از تاسیسات برق و آب شهر اهواز را از لحظات اول ورود به این شهر آغاز کرده است، افزود: مردم مطمئن باشند برای مجموعه وزارت نیرو لحظه ای آرامش وجود ندارد و با تمام نیرو و امکانات تلاش خواهیم کرد تا هرچه زودتر مشکل پیش آمده در خوزستان را رفع کنیم.

وی مهمترین مسئله در رابطه با شبکه انتقال، توزیع و فوق توزیع را شستشوی مقره ها عنوان کرد و افزود: به منظور جلوگیری از هادی شدن خطوط و خروج از مدار شبکه، شستشوی تاسیسات ضروری ترین کار است.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: از سپاه، ارتش، بسیج، آتش نشانی ها، ادارت نفت و سایر موسسات درخواست همکاری کرده ایم تا بتوانیم این مشکل را در سریع ترین زمان ممکن حل کنیم.

چیت چیان تصریح کرد: بیش از 30 دستگاه شستشو کننده مقره از تمام استان ها به خوزستان انتقال داده ایم؛ به گونه ای که اکنون در هیچ استان دیگری بجز خوزستان، دستگاه مقره شوی وجود ندارد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 30 درصد از کار انجام شده و امیدواریم با 500 نفر نیروی کمکی و دستگاه های جدیدی که از سایر استانها امروز به خوزستان منتقل می شود بتوانیم یک کار سریع و همگانی انجام دهیم.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه تا زمان شستشوی کامل این تاسیسات، امکان قطعی برق وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم تا اوایل هفته آینده شستشوی تاسیسات به طور کامل به اتمام برسد.

چیت چیان اضافه کرد: در استان خوزستان 29 هزار کیلومتر شبکه توزیع، 8700 کیلومتر شبکه فوق توزیع و انتقال وجود دارد که می بایست به طور کامل از وجود گرد و خاک پاک شود.

وی با بیان اینکه تدابیری اندیشیده شده که همزمان 10 گروه عملیاتی روی هر خط کار کنند تا میزان قطعی مناطق به حداقل برسد، گفت: از مردم تقاضا داریم همراهی و حوصله به خرج دهند تا بتوانیم هر چه سریع تر وضعیت را به حالت عادی برگردانیم.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    میخاین مردم کلا برن بمیرن که مشکلات شما تموم بشه

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این سوغات دولت پاک دست و عدالت محور هست 8 سال آینده نگری نشد برای افزایش ظرفیت فقط افتتاح کردن های سوری ، این دولت هم که کشور را با بدهی و تورم سرسام آور و خطر... دریافت کرد 3 سال طول کشید تا بشه تحریم ها را کنار زد تا کشور درآمد داشته باشه حالا این ویرانی ارثیه آنقدر عظیمه که ترمیمش اتحاد همگانی میخواد واقعا، یادم نرفته اون روزهای دلوت قبل که دارو های مادر بزرگم گیر نمیومد ، سرطانی ها مشکلات خیلی زیادی داشتن اگر به عقب برگردیم میفهمیم چه شده! اما در آخر همیشه حق با مردم است مخصوصا دژ ایران خوزستان

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری